Правоохоронці реагують на беззаконня в НАУ

Інформуємо наших читачів, що факти зловживань, розкрадань, руйнувань державного майна, викладені у наших публікаціях та зверненнях до правоохоронних структур,  знайшли своє підтвердження.

Так, на сьогодні підрозділами Служби безпеки України триває досудове розслідування кримінального провадження № 12017100000001298 від 15.12.2017. Розслідується епізод по ремонтах гуртожитків. Правда те, що за сприяння Ковтунця університет отримав 15 мільйонів гривень на ремонти в гуртожитках студмістечка. Але ці гроші освоювалися через свої структури без проведення тендерних процедур, що є грубим порушення чинного законодавства.

Слідство наближається до завершення.

Також інформуємо колектив, що НАБУ відкрило досудове провадження №42017000000002616. Правоохоронців зацікавило звернення щодо пайової частки, загальної кількості службових квартир, інформація про осіб, відповідальних за проектно-кошторисну документацію по будинку по Донця 2а.

Слідство перевіряє чому до сьогодні не передані службові квартири особам, які отримали право на службове житло. Чому в НАУ відсутня проектно-кошторисна документація. А також дані про осіб з домашніми адресами, відповідальних за іі зберігання.

Існують небезпідставні підозри, що службові квартири, які отримав університет, були виведені зі статусу службового житла і передані іншим особам, які не мають права на його отримання.

Як Петровський в НАУ майно нащедрував

Слідство триває. Аферистів буде викрито і названо поіменно.

 


Залишити коментар