Принижене життя поза законом

Ми живемо в дивній країні, де політична погода змінюється так часто, що навіть найспритніші пройдисвіти не встигають пристосуватися,  де законодавство не встигає за політичними рішеннями, а підозрювані і злочинці виїжджають з країни набагато швидше, ніж їх встигають оголосити в розшук.

Час, сприятливий для аферистів та пройдисвітів усіх мастей. Все перемішалося в українському домі. Колишні представники злочинної влади вчать громадян жити по новому, а люди без належних досвіду роботи та освіти, впевнено добивають цілі галузі, називаючи це «реформами».

Серед багатьох колективів, які піддалися жорсткому «реформуванню» численними угрупуваннями, виявився і колектив Національного авіацій ного університету. Його активи були віддані на поталу найближчому оточенню міністра освіти С.Квіта, т.зв. «бородянському   угрупуванню»  — Бадрудінову, Майснеру, Цибульку та їх мілкішим поплічникам.

Але не так сталося, як гадалося. Майже річне ґвалтування колективу університету, голосування під пильним наглядом хлопців з бородянського смітника, не закінчилося очікуваною рейдерами швидкою перемогою. Для того, щоб домогтися хоча б якогось результату, поплічники Квіта скористалися  дуже слизькою стежкою — вони стали на протиправний, кримінальний шлях грубого порушення чинного законодавства.

Зрозуміло, що після такого «адміністрування» пряма дорога до прокуратури, суду та в’язниці. Процес, як говориться, пішов. Кримінальна клоунада у виконанні відстороненого т.зв. проректора Шульги тому підтвердження. Два кримінальні провадження проти Харченка за невиконання рішення суду та підробку документів. Не відстають від них й інші поплічники міністра. Зрештою, сам Квіт також добряче «наслідив».

Найгірше те, що через нехтування чинним законодавством тимчасовою адміністрацією, в заручниках опинився весь університет загалом, та кожен член колективу зокрема.

Усі без винятку ключові незаконні рішення як от:

  • — Спроба скасувати Статут університету зразка 2015 року міністром Квітом  — оскаржена в суді. Суд призупинив дію наказу міністра про скасування Статуту. Здавалося б, Статут є чинним. Але рейдери діють всупереч чинному Статуту, що автоматично означає незаконність усіх внутрішніх наказів та розпоряджень, які не відповідають чинному Статутові  — реорганізації, звільнення, переведення, прийом на роботу тощо.
  • — Відміна виборів ректора університету оскаржена в суді. Юристи в один голос говорять про перевищення службових повноважень міністра. Наказ перевіряють на відповідність до чинного законодавства і в НАБУ.
  • — Конференція трудового колективу пройшла без представництва студентів, що також суперечить чинному законодавству  і її рішення не можуть бути вповні легітимними.
  • — Вчена  рада  без представництва студентів узагалі не може вважатися легітимною, а обраний чвертю голосів її «голова», є знущанням над колективом. Відтак її рішення не можуть апріорі вважатися законними. Обрання т.зв. вченої ради також оскаржено в суді.
  • — Двічі звільнений наказами міністра в.о. ректора Хращевський і досі є легітимним керівником, оскільки факт порушення чинного законодавства міністром Квітом, який підписав накази «заднім числом», є очевидним і судове слухання проти незаконного наказу розпочате.
  • — Не виконуються рішення судів Ім’ям України про поновлення на посаді проректорів І.Зарубінської та П.Борсука.

Це лише частина концептуально незаконних рішень, які поставили на межу легітимності існування самого колективу. Уявімо собі ситуацію, коли суди почнуть виносити рішення, якими визнають незаконними накази Квіта та накази і розпорядження його «бородянських» поплічників в університеті. Тоді уся, побудована на беззаконні та аморальності, система «управління» університетом посиплеться як картковий будиночок. Усі документи, підписані Харченком, Майснером, Шульгою та іншими «сміттярами» автоматично перетворяться на не варті нічого клаптики паперу.

Таким чином, приватні забаганки кумів Квіта Бадрудінова та Цибулька поставили під загрозу існування багатотисячного колективу. Але час розплати за беззаконня наближається. Приниженому, під страхом звільнення життю викладачів та співробітників університету приходить кінець.


Залишити коментар