Привітання Бадрудінову, Майснеру, Авдєєву, Шульзі та Калиті

Тра.22.2016. / 1 коментар

Привітання Бадрудінову, Майснеру, Авдєєву, Шульзі та Калиті

з нагоди Дня науки!

Цими днями український народ святкує День науки. Свято важливе для людей, які присвятили своє життя науковій діяльності, благородній викладацькій справі.

Це свято тих, хто обрав нелегкий і поки достатньо не поціновуваний державою шлях пошуків, експериментів, досліджень, хто передає свої знання та неоціненний досвід молоді, серед яких майбутні Вернадські, Сікорські, Патони, Люльки, Челомеї, Амосови, Шалімови…

Україна пишається своїми науковцями. Україна пишається тим, що внесла гідний внесок у розвиток світової цивілізації.

Разом з усіма справді благородними науковцями та викладачами, через підпільну кримінальну змову, з благословення колишнього міністра Квіта, випадково святкуєте і ви – особи, які не мають жодного стосунку до цього державного свята.

Ваше перебування в стінах нашого університету – це цинічна насмішка над колективом; це грабунок і насильство, це нищення багаторічних наукових, навчальних, творчих традицій, це чорна сторінка в історії відомого на весь світ навчального закладу.

Побажання з нагоди Дня науки для вас одне – тікайте, не озираючись. Забудьте про свої комерційні проекти, про дике і непрофесійне реформування університету, про далекоглядні наміри зробити університет своєю вотчиною, перетворити працівників на слухняних рабів та виконавців своєї аморальної волі.

Кожен з вас – науковий і моральний «нуль». А то й «мінус». Не ганьбіть своєю присутністю університет. Не чекайте того моменту, поки вас не поженуть поганою мітлою із незаконно захоплених вами посад і кабінетів.

Не заважайте більше святкувати світлий День науки тим, хто справді на це заслуговує.

З глибокою, неприхованою та щирою неповагою до вас,

Колектив Науковців Університету


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар