Про аферу, задуману в.о. ректора НАУ Ісаєнко та Тімохіним

Лют.2.2017. / Коментарів: 3

Про аферу, задуману в.о. ректора НАУ Ісаєнко та Тімохіним, яка полягала в тому, що частину вартості навчання 30% з 2100 дол. США студенти-іноземці сплачували б не на рахунок університету

img_1018_novyiy-razmer-11294dea2af50c82ff0433558a2ad7009751

До редакції «Рейдера» потрапив лист-волання, який Ісаєнко спрямував на адресу міністра Гриневич. У ньому злодійкуватий глистознавець скиглить про те, що дуже мало студентів-іноземців подає документи на навчання до НАУ. Начебто виною цьому, на думку «фахівців» з відділу міжнародних зв’язків, є «незареєстровані ЗМІ», які фінансуються «закордонними кураторами», підпадають під «означення системної пропаганди» та іншу маячню, яку смішно навіть читати.

Редакція «Рейдера» нагадує Гриневич про аферу, задуману Тімохіним та Ісаєнком, яка полягала в тому, що частину вартості навчання 30% з 2100 дол. США студенти-іноземці сплачували не на рахунок університету, а на рахунок фірми-посередника, що належить Ісаєнку та Тімохіну, що курує міжнародні зв’язки.

У цьому контексті варто нагадати колегам та Лілії Михайлівні, що Тімохін ще той «пожежник». Двічі, звільняючись з попередніх місць роботи, влаштовував пожежу, в якій безслідно зникали важливі фінансові документи. Так що, колеги, візуючи у Тімохіна документи, не забудьте завірити копії.

Нагадуємо також Лілії Михайлівні, що вона вже двічі «особисто» втрутилася на допомогу Ісаєнкові. Перший раз, коли розтоптала висновки своєї ж комісії, другий – коли призначила Ісаєнка в.о. Третій раз Ісаєнко пропонує міністрові дуже примітивну функцію – «особисто» ганяти біля НАУ разом з охороною бабусь, які безкоштовно роздають правдиву газету «Рейдер».

Насправді національній безпеці загрожують ісаєнки, майснери, шульги, ковтунці та іже з ними, які своїм непрофесіоналізмом завдають державі більше шкоди, ніж придумані ісаєнками зовнішні вороги.

facebook


Коментарів 3 Додати коментар

Залишити коментар