Про дивний лист з МОНУ хитрунця-Ковтунця, із зашифрованим посланням, але з помилками

Жов.17.2016. / Коментарів: 2

Про дивний лист хитрунця-Ковтунця, із зашифрованим посланням, але з помилками.

Днями з самого МОН прийшов до НАУ лист. Таких приходить щодня сотні. У них викладено зміст чітко і однозначно: зробити те то, врахувати це, інформуємо про те, на ваш лист роз’яснюємо… Словом, чиста канцелярщина – пряма, як сучасна дорога до Немішаєвого. Але це в мирний час. А в часи війни, розв’язаної Квітом за вільні землі НАУ (і в прямому, і в переносному сенсі), ситуація змінюється – шифровки, радіограми, таємні вечері, секретні записки. Ну все, як в кіно про благородних розвідників та підступних шпигунів. Тільки хто з них хто – розібрати складно. Війна триває з перемінним успіхом – бородянські приходять – грабують, немішаєвські – грабують, але ніхто не сподівався, що закордонні, себто неурядові, також не проти ручки запустити в чужу кишеньку. Не прямо, ясна річ, а через обгрантованих пройдисвітів.

kovtunec-mon-2-768x1024

 

Але повернімося до листа. Якщо розглядати його з точки зору здорового глузду – його й не повинно бути. Комісія ніби все сказала. Дурного, як говориться, зато много. Ні, були й нормальні побажання, наприклад гнати в три шиї майснерів та воць шульгавих куди подалі від університету, хабарників-харченків з поплічниками, незаконного розпуску вченої ради, відповідності Статуту чинному законодавству. Також містилися «рекомендації» виконати рішення судів, поновити незаконно звільнених.

Але були й глупі недоречні пасажі на кшталт «специфічного розуміння корпоративної культури», щось про часи «СРСР», управлінських помилок за «тривалий час», ніби предметом розгляду Комісії був не останній рік рейдерського управління, а ціле десятиліття. Ну звісно, Квіт для Шарова – священна корова, даруйте за каламбурчик, бо швидше навпаки.

Мислячий освітянин ще тоді зрозумів, що Шаров махлює, але бити по «наглій рижій морді» в інтелігентному товаристві якось не прийнято. Хоча коли «нагла рижа» вперто напрошується – тоді навіть інтелігент відмовити не може.

Нормальну людину надурити легко. Згадайте, коли ілюзіоніст  показує свої фокуси – одразу захоплено сприймаєш все «на віру». А обман спливає лише при ретельному аналізі та сповільненому рухові. Так і з цим шулерським листом. Його основна задача – знівелювати висновки Комісії. От приходить, наприклад, незаконно звільнений до в.о. ректора і вимагає поновлення, а Ісаєнко дістає з гаманця складену вчетверо шифровку від Ковтунця і каже – тут нічого про поновлення не написано. Чи приходить, наприклад, професор Запорожець, член робочої групи, і запитує, що в Статуті не відповідає Закону, а фокусник йому під ніс папірчик з міністерства, мовляв, поняття не маю, але написано ЗМІНИТИ, і не ким-небудь, а самим… Ковтунцем.

Лист молодця-Ковтунця – така собі індульгенція, викуплена, мабуть, не задарма, пакетом з призначенням в.о. Тут інтересами університету не прикриєшся. Не вдалося Квіту, не вдасться і Ковтунцю. Весна покаже, де хто нагадив. Можете не сумніватися.

А поки: плюй в очі – роса Божа. Ковтунець пише: «керівнику університету вжити… для приведення Статуту у відповідність до…». І знову жодного слова в чому ж таки невідповідність.

Рече Володя Міністерський далі: «увести зміни до штатного розпису». Чому, для кого, з якою метою? Може, щоб поновити незаконно звільнених? Без коментарів. Просто роби, Володя веошний, що хочеш. Твої дії – в моєму листі. На Закон не відволікайся. То дурня, колективна відповідальність.

Далі про Вчену раду. Комісія встановила незаконність розпуску рейдерами легітимної Вченої ради, але «рекомендації» в листі відрізняються від висновків Комісії. І тут куплено.

Про Наглядову раду промовчимо, хоч щось.

Потім йде така сентенція, яку розгадати важко навіть найкращим шифрувальникам, але можна взяти на озброєння командам «Студвесни»: «Звернутись до колективу НАУ з підтримкою його освітньо-наукової діяльності, багаторічних академічних традицій та прагнення до забезпечення якості вищої освіти». Куди і до кого, стісняюсь спросіть, звертатися? Колектив до колективу? Чи Ісаєнко до колективу? Підтримка колективом колективу, чи Ісаєнка, чи автора листа, чи Ковтунця? Словом, повна загадка та чергова смислова дурня Володі, і не важливо якого.

Узагалі на Володь колективу «щастить». Володя Ісаєнко, Володя Ковтунець, Воця Шульгавий – і той Володя, ну і Вольдемар Харченко, також, ніби Володя. Тільки Майснер – Андреас. Та колективу від того не краще.

Словом, «попалилися» Ковтунець з Ісаєнком на одному задрипаному листі. Хотіли «шифранутися», але зганьбилися на всю Україну. А в Україні зневажають людей, які думають, що навколо всі дурніші них.

А помилки вважатимемо девайсом, додатковою опцією шифрувальника. Бо ж не скажеш, що Ковтунець неграмотний, як не як замміністра, чи коло нього неграмотні співробітники, бо грамотних вибили з міністерства ще при Квітові. Скопійовані автором перші абзаци листа вже давно вичитані, бо використовуються кілька місяців. А з нижчими абзацами і справді якось невдобно получилося.

От так і працюємо: вони думають, що нас дурять, а ми робимо вигляд, що віримо.

Читайте також:

Права рука в МОН не знає, що робить ліва в НАУ

Хозяйственная деятельность нового в.о. и рейдеров


Коментарів 2 Додати коментар

  • Да!!! Как- то быстренько Ковтунец сгорел. Видать взял все таки денежку ,раз так лоббирует Исаенка. Эх и старый чертяка не боится повторить судьбу Харченко. Таких как ковтунец находит либо тюрьма, либо труба. Ковтунец признайся. Брал дененежку?????????????????????

  • Славная династия Володь ( не путайте со Святым Владимиром ) началась с деяний Владимира Ильича. Конец его был печальным, да и потомства биологического он не оставил. Не зря в народе говорят:” Отольются кошке мышкины сльозы!” Безнаказанность никогда не остается безнаказанной ( извините за тавтологию, ибо все бандиты думают, что им все сойдет с рук), бумеранг всегда возвращается к кинувшему – к нему или его потомству до седьмого поколения. Это духовный закон, и его не в силах изменить НИКТО из людей!!!

Залишити коментар