Про Гриневич, «здобутки» Міносвіти і зарплату

grinevich-mer-kiyeva

 

Уже понад рік «рідне» для освітян міністерство очолює Лілія Гриневич і її немолода команда. Час від часу її (команду — ред.), за влучним висловом очільника сусідньої держави, «перетрахують», але «перетрахують», на жаль, мало. Ковтунцю на підсилення напрямку вищої освіти делегували ще одного львів’янина — Юрія Рашкевича. І віднедавна у нас аж два заступника міністра з вищої школи — В. Ковтунець і Ю. Рашкевич. Але толку від такого кадрового рішення рівно в два рази менше. Знаючі кажуть, що ефективніше було б скинути Ковтунця «з поїзда» і дати простір новоспеченому. Але куди скинути баласт? Отож. «Львівське сміття» повсюди.

Команда Гриневич встигла відмітитися черговим гучним загальнодержавним скандалом — провалом вступної кампанії 2017 року. Правила прийому змінювали навіть у її розпал (!), програмне забезпечення перманентно надривало пупок, але ніяк не могло впоратися із завданням, В. Ковтунець з О. Шаровим, презирливо зиркаючи на принцип «місце бродить за абітурієнтом», вручну жонглювали дер жавним замовленням. В результаті і пріоритети, як задавнена невиліковна

«відрижка Совсун», і змінені бредові правила прийому, і нашвидкоруч зліплена оновлена ЄДЕБО зробити свою чорну справу — тисячі і тисячі талановитих абітурієнтів так і не стали студентами бюджетної форми навчання і вимушені були укладати контракт.

Скільки «бабла» і кому відвалили за нове програмне забезпечення — достеменно відомо лише Господу і заступнику міністра В.Ковтунцю. А роль «терпил» виконують ті, хто виходять на брифінги та пресконференції — В.Ковтунець та О.Шаров. Такі тепер в міністерстві рольові ігри.

Та цьогоріч прості посполиті не витри мали і також взяли участь у «перетрахуванні» міністерських, що вкрай зажерлися і закерувалися. Після пресконференції В. Ковтунця, на якій він заявив, що «у всьому винні абітурієнти і їх батьки», останні таки не витримали і адекватно відповіли на відверте хамство «хворого зубу» міністерства. Такий поворот подій у свою чергу змусив міністра Л.Гриневич, яка спокійнісінько усю вступну перебувала у відпустці, показатися на людях і видавити з себе щось на кшталт, «просимо вибачення за стресову кампанію».

Після такої ганьби як мінімум В.Ковтунця і О.Шарова мали б з тріском звільнити із займаних посад за провал вступної кампанії. Але вони надто багато знають і міцно пов’язані корупційними та грантовими вузами зі своєю очільницею. Та й їх зарплати просто вражають. Наприклад, Лілія Михайлівна за липень збагатіла на 76 тис. 691,29 грн.; з них посадовий оклад — 9 тис. 142,86 грн., надбавка за вислугу років — 1 тис. 920 грн., надбавка за роботу в умовах режимних обмежень — 1 тис. 371,43 грн., надбавка за інтенсивність праці за липень — 9 тис. 142,86 грн., витрати — 7 тис. 816 грн., відпускні — 8 тис. 218,14 грн., матеріальна допомога на оздоровлення —39 тис. 80 грн.

Зарплата першого заступника міністра В. Ковтунця склала 40 тис. 80,46 грн. За що така радість? З якого бюджету отримають на оздоровлення батьки абітурієнтів міністерство мовчить.

Наш відданий читач одразу з невимовною радістю помітить, що виконуючий обов’язки ректора НАУ Ісаєнко отримує зарплату на порядок вищу, ніж В. Ковтунець, чи навіть міністр з усіма її відпускними оздоровчими — аж 85 тисяч гривень! І це без відпускних і оздоровчих. А з ними — сміло множте на два.

Мокріємо в екстазі! Мліємо від захоплення! Напружуємося в єдиному пориві! Заливаємося слізьми від щастя! Танемо від любові! Десь на таку реакцію сподівається міністр Гриневич, коли виходить від стиліста і йде «на телевізор».

А про реальне до неї та її «компетентнісної» команди ставлення в суспільстві діаметрально протилежне! Затамувавши гнів, освітяни чекають, коли нарешті влада надає їм по руках за розвал освітньої системи держави.

А колектив Національного авіаційного університету очікує, коли, нарешті, тендітна рука Л.Гриневич підпише наказ про призначення виборів у Національному авіаційному університеті.

Газета reider-nau Випуск 12

 


Залишити коментар