Про кадрові провали

Вер.6.2018. / 1 коментар

Недолуга кадрова політика «команди» Ісаєнка продовжує приносити неприємні сюрпризи.

Після того, як Ісаєнко «сотоваріщі» розікрав кошти спецфонду і скасував доплати та премії, пройшло майже півроку. Сотні викладачів та співробітників звільнилося з університету. На їх місце ніхто не прийшов. Кадровий потічок з університету Драгоманова не може забезпечити кадрову якість.

40567829_2145889655685066_2393036566218932224_n

Таким чином, станом на сьогодні виявилися кадрові провали. Ці проблеми носять як локальний характер (НН Гуманітарний, Аеропортів, Аерокосмічний, Аеронавігації, ІІДС), так і системний. Нікому виходити і проводити навчальний процес в НН Інституті неперервної освіти («управління проектами») через те, що директор Муранова змусила піти з універистету проф. В.Шпильового і практично знищила кафедру. Навіть якщо врахувати, що в інституті існує практика проведення занять методистами і лаборантами, які й виставляють оцінки (!), то навряд чи це може тривати вічно.

Колишній соратник Ісаєнка Юдін пішов з університету і забрав з собою десяток викладачів, чим оголив навчальний процес в НН ІКІТ. По його колишній кафедрі навчальний процес так і не розпочався. Ця диверсія спрямована на підрив авторитету нинішнього керівника інституту професора В.Козловського.

kozlovskiy-yudin

Системні проблеми спостерігаються в НН: юридичному та економіки і менеджменту, а також на факультеті економіки та бізнесадміністрування у зв’язку з тим, що десятки провідних професорів і доцентів написали заяви про звільнення і перейшли на іншу роботу.

Усі кадрові дірки намагається закривати «проректор» Гудманян. Він відверто тупуватий, але на відміну від Ісаєнка хоч трохи розбирається у навчальному процесі. Недаремно цей факт все більше стає перешкодою в стосунках між ними. В позаробочий час Гудманян часто висловлює жаль з приводу нерозуміння і слабкої підтримки Ісаєнком навчального напрямку і, навпаки, педалюванням адміністративної та фінансової складової. Гудманян розуміє також, що у зриві навчального процесу звинуватять саме його, хоча до прийняття системних рішень він має дотичний стосунок.

Найгірше те, що лжеректором Ісаєнком прийнято рішення про мораторій на виплати надбавок до 2019 року, хоча грошей вистачає, у зв’язку з підготовкою о святкування 85-річчя університету. А відтак відтік кадрів буде продовжуватися, незважаючи на початок навчального року.

Управлінському генієві Ісаєнка важко збагнути одну важливу істину: «Не буде кадрів – не буде студентів, не буде студентів – не буде грошей. Не буде грошей – не буде професійних кадрів. Не буде професійних кадрів – не буде з чого красти».  Та можливо і справді особам, які стоять за Ісаєнком, потрібен не університет, а пуста територія?

Надбавки уже підписані усьому адмінперсоналу 1 корпусу. Викладачам – жодному. А грошей вистачає на подвійні оклади усім. Тобто, хто набирає студентів і їх навчає – не отримує нічого, а хто не задіяний у навчальному процесі – отримує надбавки та премії.

За таку управлінську вакханалію колектив університету платить надто дорогу ціну. Адже незаконна каденція Ісаєнка дуже скоро закінчиться.

P.S. Нормативно-правові акти Уряду вважають ювілейними датами 50, 75, 100 та інші, кратні 25.

Якщо у Вас є цікавий матеріал, стаття,
новина чи повідомлення – надсилайте 

на нашу електронну пошту [email protected]
анонімність гарантуємо

 


Коментар 1 Додати коментар

  • нічому дивуватись, за останній час близько 800 співробітників звільнилось з НАУ

Залишити коментар