Про карантин

 

1Шановні викладачі, співробітники, студенти НАУ! Дорогі друзі!
За наявною у мене інформацією з Державної санітарно-епідеміологічної служби України, сьогодні до Національного авіаційного університету надійшов припис від цієї установи, в якому від керівництва НАУ вимагається негайно «ввести обмежувальні заходи в Національному авіаційному університеті (припинити навчання в учбових закладах університету)» через надзвичайно високу захворюваність на ГРВІ серед мешканців столиці загалом, студентів та викладачів університету зокрема.
Відповідальність за виконання припису лежить на в.о. ректора Майснері (дожилися).
ЗМІ протягом останнього місяця інформували населення про те, що обмежувальні заходи уже давно введені в школах, ПТУ, коледжах, університетах Києва, в яких розпочалося навчання.
Єдиним навчальним закладом, який до сьогодні не відреагував на загрозливу ситуацію, є НАУ. Очевидно, що тимчасове керівництво не здатне усвідомити небезпеки, а життя студентів та викладачів університету для них нічого не варте.
Зараз, в авральному порядку, «юристи» на вимогу рейдерів намагаються підготувати наказ, в якому показати ніби то реакцію на припис, оголосивши карантин в гуртожитках, відмінивши концерти, зустрічі тощо, і, водночас, не відміняти навчальний процес.
Інформую вас, шановні колеги, що в приписі йдеться про «відміну навчальних занять». Тому своє право на збереження свого власного здоров’я, ви можете відстоювати через органи студентського самоврядування, профспілку, громадські організації, іншими визначеними законодавством способами. Вимагайте оприлюднення цього документу, підписаного М.Корнієнком. головним держаним санітарним лікарем на повітряному транспорті. Єдиним винятком можуть стати лише робота Державних екзаменаційних комісій, які працюватимуть з 8 по 10 лютого.
Метою ігнорування припису та епідеміологічних загроз є бажання незаконної адміністрації провести 11 лютого чергове засідання фейкової вченої ради, на якій планується провести рішення про чергову реорганізацію, яка матиме наслідком чергові звільнення працівників університету, до відставки Квіта, яка очевидно вже є неминучою.
Таким чином, Бадрудінов, Майснер і Ко, ставлять свої шкурні інтереси вище загальнолюдських цінностей і чинного законодавства.
Ну що ж. Не вперше.
Бережіть себе. Все буде добре)

 

 


Залишити коментар