Про поточний момент

 

Міносвіти продовжує дратувати освітянську  спільноту цинічним  ігноруванням законодавства про вищу освіту. Адже йде вже третій рік, як Національний авіаційний університет без ректора! І весь цей час очільники МОНУ знаходять причини, щоб вибори ректора не проводити.

isaenko-grinevich-kovtunets-5

То Квіту шептали його посіпаки, що «ще не готові», то Ковтунець у вуха Гриневич вкладає, що і «глистоносна команда Ісаєнка ще не готова», та й квадратні метри ще не готові для передачі у потрібні руки. Тобто, поки квадратні метри не будуть передані потрібним людям, вибори ректора НАУ не будуть оголошуватись.

Кажуть, що Гриневич уже допекла ситуація в НАУ і вона навіть дала доручення підготувати проект наказу про оголошення виборів. Ніби наказ вже готовий, але блокує проведення виборів Ковтунець з Ісаєнком.

А в  університеті Ісаєнко  розповідає, що вибори «не на часі». Список таких людей знаходиться на столі у начальника відділу кадрів В.Опанасенко (в списку близько 200 прізвищ) А  тим  часом  Ісаєнко  «сотоварищи»  безсоромно грабує університет, встановивши захмарні зарплати для себе й своїх наближених. Грошей відчутно не вистачає. За інформацією з Держказначейства, станом на середину жовтня на рахунку було 30 мільйонів гривень. Що це означає? —  Ледь вистачить на  зарплати до Нового року! Не  вистачить на  відпускні. А якщо врахувати непідйомні комунальні послу ги — грудень важко буде закрити. Свідченням цього є холод в корпусах та гуртожитках НАУ. А не брехня про тарифи, яку несе Ісаєнко.

Бо ісаєнкова команда ніяк не нажереться  — надбавки, премії, відрядження… Будує висотки,  руйнує навчальні структурні підрозділи, звільняє досвідчених та набирає все більше неадекватних. Збитки від його «правління» вимірюються уже десятками мільйонів гривень.

І ще одне. Поведінка Ісаєнка все більше виявляє явні ознаки психічного  розладу — неадекватність вчинків, вербальні алогізми, намагання втекти від обставин і змінити місце перебування. Говорить, що  вирішує питання  у відрядженнях, але з місць інформація інша — відрядження пусті, просто приїхав і поїхав. Роз важився, розслабився, відіспався, грошей від мив. От такий неадекватний менеджмент.

Але розв’язка наближається. Вибори будуть однозначно! Але Ісаєнко не виграє їх ні у цьому році, ні в наступному, та й узагал. Бо розібрав ся народ, кого завів до університету Ковтунець! Що він за фрукт. Себто глист.

Газета reider-nau

 


Коментарі закриті.