Про що говорять в Студмістечку

Жов.4.2017. / Коментарів: 2

Вчора на терасі нічного клубу «Форсаж» позаштатному кореспондентові reider-nau довелося почути розмову, яка проливає світло на найближчі звільнення та ще одне резонансне призначення, які днями відбудуться в університеті.

Мова йде про наслідки побиття проректором Шульгою свого підлеглого директора спорткомплексу НАУ Артамонова. Нагадаємо, п’яний Шульга застосував фізичну силу проти свого родича і одночасно підлеглого Артамонова. Останній викликав поліцію, яка запротоколювала кримінальне правопорушення.

Але замість того, щоб написати заяву на звільнення, Шульга бігав першим корпусом із проектом наказу про звільнення Артамонова. Канадський собутильник Ісаєнка вирішив помститися за те, що Артамонов відмовився носити йому гроші, отримані від чорної оренди, а сказав, що носить тепер Ісаєнку. От канадські туристи і вирішили наказати «дурника». Один за те, що перестав «гріти», а другий за те, що «здав точку».

Але найсмішніше не розв’язка чергової дурості Шульги, а те, що на посаду восьмого директора спорткомплексу НАУ претендує коханець Рози ВінецькоїДіма. Ні, в.о. проректора жінка заміжня, але замашки з Окружної прихопила з собою. На Inteco всі так роблять. Дім домом, а на роботі також має бути комфортно. Якщо «все під руками», то і працюється веселіше.

dima-i-roza-vinetska

Якщо так станеться і Роза забере під себе Діму, то це буде черговий ляпас колективу університету від зальотних аферистів. Користь від того буде тільки трьом людям – Розі, зрозуміло чому, Шульзі, щоб не так страшно було ввечері ходити територією, ну і Дімі, бо нарешті буде мати роботу.

А викладачам і співробітникам доведеться і це тягнути на своїй шиї.


Коментарів 2 Додати коментар

  • Очень знакомое ебало!

    • радует что людей узнают
      вот узнать побольше информации о нем, поделитесь если не сложно, будем очень благодарны

Залишити коментар