Про щоквартальний «кнут і пряник» від Ісаєнка

Лют.6.2018. / 1 коментар

Ісаєнко продовжує дивувати колектив Національного авіаційного університету. Він, як йому здається, придумав своєю маленькою фарбованою голівкою, дуже ефективний метод дресури.

Пригадуєте, як у цирку, неслухняну тваринку спочатку шмагають нагайкою, а потім, коли вона слухняно виконала потрібне «па», дають їй грудку цукру. Потім все повторюється знову. «Кнутом і пряником» досягають того, що дітвора захлинається від захопливого вереску.

Ісаєнко, як «академік вищої школи», який тривалий час працював біля цирку, вирішив випробувати «гуманні циркові методи» на живих людях – працівниках Національного авіаційного університету, попередньо погодивши таку педагогічну новацію з іще одним «академіком-наставником» – Володимиром Ковтунцем.

39238

Відтепер нещасні авіатори змушені будуть випрошувати належні їм виплати у Ісаєнка ЩОКВАРТАЛЬНО!

Не був слухняним хлопчиком, не посміхався до… Гудманяна – не отримаєш доплати, а була слухняною дівчинкою, подавала чай і до чаю членам… Наглядової ради – отримуй належні тобі гривеники.

«Новатор» Ісаєнко, вперше використав «інноваційні» методи управління. Ніколи до нього ніхто такого не робив. На часі запатентувати метод і пропагувати далекими країнами.

Чи отримують задоволення від такої дресури викладачі? Чи будуть верещати від захоплення їх діти, які можуть не отримати цукерка від неадекватного «дяді Володі» ? Однозначно ні!

Не варто лякатися. Юродивих жаліють, а не бояться.

6 березня 2018 року прийде час подати блаженному грудочку цукру і викликати санітарів)

 


Коментар 1 Додати коментар

  • Ну, что сказать… Маразм крепчает! И он уже ни за что не отвечат, а только гадит, гадит, жрет вас всех и сам себя! Но время их уже прошло: в духовном мире им сказали НЕТ!

    А реализовать все это должен человек, ваш коллектив, который был взращён на принципах добра и чести! И хватит вам всем поддаваться лести, которая как слизь вас облипает, но росту вам она не добавляет, а в позу рабскую вас пригибает…

    Решение за вами: или встать с колен, или полностью сдаться в плен той нечисти, что захватила вас растоптав все нормы и законы добра и справедливости.

    Чтоб не получилось как в том детском анекдоте:” Ну за что ты его так?.. За кусочек колбасы, за кусочек сала!” Не этого ждут от вас ваши дети и внуки – будущие поколения нашей страны.

Залишити коментар