Про скотське ставлення до студентів псеводоректора Ісаєнка напередодні вступної кампанії

Чер.7.2019. / Коментарів: 2

Вступна кампанія це завжди тест на конкурентоспроможність вищого навчального закладу, на якість надання освітніх послуг та якість проживання в гуртожитках університету.

За роки незаконного правління Ісаєнка і його зальотної банди кошти, які заробляє університет з студентів-контрактників та іноземців, щороку розграбовуються.

Викладачам платять мізерну заробітну плату, через що у них мінімальна мотивація працювати в університеті, а кошти, які сплачують студента за проживання в гуртожитках в повному обсязі, включаючи подачу гарячої води, безперебійне електроживлення, прибирання та дотримання відповідних санітарних норм, також зникають у  невідомому напрямку.

Ці студентські враження – крик душі,  відчай молодих людей, які  мріяли здобути ще донедавна якісну освіту в НАУ, а тепер глибоко розчаровані.

Зрозуміло, з яких причин.

Видається логічним, що міністерство освіти привело цього горе-ректора в НАУ навмисно, щоб одним потужним університетом в Україні стало менше. Причетні до такого скотського ставлення до студентів – міністр освіти Л.Гриневич, держсекретар П.Полянський, заступник міністра Ю.Рашкевич, директор  генерального директорату О.Шаров. Це повинні знати всі.

А сучасні абітурієнти та їх батьки нехай читають і роблять висновки чи варто віддавати перевагу ще донедавна топовому університетові.


Коментарів 2 Додати коментар

  • Дно пробито, подаем еще ниже

  • Жить таких условиях – жесть! Но.. Почему молодые люди, живущие в отсутствии элементарных условий в общаге, продолжают терпеть и платить свои же деньги за это безобразие ? Откуда такая рабская покорность?

    Собрались, совместно решили и сообщили администрации ворья, что не будут платить за несуществующие услуги. Пусть почешут репу те, кто наживается за ваш счёт.

    Не помогло? Вы же прекрасны и изобретательны в своих выступлениях на студвесне – воплотите это в реальную жизнь, на территории НАУ и за её пределами с приглашением СМИ…

    Дорогу осилит идущий, а сидящий и рыдающий так и останется жить в дерьме.

Залишити коментар