Про запізнілу конференцію трудового колективу НАУ і незручні запитання

Ухвалення колдоговору – завжди подія для колективу. Від його якості залежить функціонування усіх підрозділів протягом року. Для керівника університету – це найвідповідальніший момент. Він звітує і перед колективом, який має право відхилити звіт, і перед міністерством. Це відбувається, як правило, в кінці року, щоб завершити бюджетний рік і вчасно приступити до виконання планів. Конференції дає оцінку управлінської діяльності керівника. Це ЯК ПРАВИЛО.

Але в Національному авіаційному університеті уже три роки поспіль все відбувається не ЯК ПРАВИЛО, а як ВИНЯТОК. Поза нормою, поза усталеними правилами, ігноруючи навіть рекомендації міністерства.

В.о. ректора Ісаєнко НЕ ЗВІТУВАВ ПЕРЕД МІНІСТЕРСТВОМ про рік роботи, він ЗАБОРОНИВ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ, він ЗАБЛОКУВАВ ПРИЙНЯТТЯ КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ НА 2018 РІК.

37916-333

Такого історія НАУ ще не знала. Ісаєнко віддав перевагу омолоджувальним процедурам замість виконання своїх прямих функціональних обов’язків.

А все тому, що НАУ став експериментальним кадровим майданчиком для одіозного першого заступника міністра освіти і науки В.Ковтунця. Він привласнив собі монопольне право знущатися над колективом, делегувавши виконувати обов’язки ректора свого бізнес-партнера В.Ісаєнка.

Добре вивчивши Ісаєнка за півтора роки його «невтомної праці» на себе, можна передбачити, що він намагатиметься провести конференцію трудового колективу за своїм сценарієм. Тобто, застосувати свою секретну зброю,  фірмовий стиль, який полягає в монотонному речитативі, коли не чітко вимовляються, «ковтаються» слова, коли важко збагнути про що говорить «оратор»; доповідь зачитується без прив’язки до регламенту, триває не менше години.

Це робиться свідомо, щоб на початку другої години «репу» делегати втомилися і прагнули лише одного – швидше проголосувати за будь що і залишити душне приміщення. Цього і домагається команда Ісаєнка.

Неважко передбачити і про що звітуватиме Ісаєнко. У доповідь увійдуть «прорив університету в ІСАО», «підготовка пілотів», «ремонти», «успішна боротьба зі старою командою», «грандіозні реорганізації», «підтримка на всіх рівнях влади» та інша маячня, яка цікавить уже хіба що Ковтунця.

Насправді ж, варто поговорити про те, чого точно не буде у звіті, але що впливало і буде впливати на розвиток колективу, про що варто запитати у доповідача.

Насамперед:

 1. Куди поділися гуртожитки на Вітряних Горах?
 2. Чому віддали Державний музей авіації?
 3. Скільки заробляє за рік в.о. ректора Ісаєнко, а також яка проректорська зарплата?
 4. На скільки осіб збільшився адміністративний штат університету і скільки коштів йде на його утримання?
 5. Яка загальна вартість закордонних відряджень Ісаєнка і компанії і скільки студентів-іноземців залучено до навчання в НАУ в результаті цих поїздок?
 6. Чому вартість літаків, які закупляє університет, за рік збільшилася вдвічі?
 7. Хто розвалив корпус головного механіка?
 8. Скільки викладачів університету попаде під скорочення через ліквідацію навчальних планів зі спеціалізацій?
 9. Скільки коштів втратив університет через знищення ІЗДН, ІПН та недолуге керівництво новоствореним підрозділом?
 10. Чому не повертаються кошти в казну університету через виплати компенсацій незаконно звільненим?
 11. Чому не оголошуються вибори директорів інститутів, які протягом тривалого часу перебувають в статусі в.о.?

Це тільки незначна частина запитань, на які мав би відповісти в.о. ректора, але буде намагатися їх не помічати. Можливо хтось з делегатів не побоїться їх задати причепуреному пластичним хірургом Ісаєнку.

Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш – говорить народна мудрість. Як проковтнеш локшину про успішне виконання старого колдоговору, так нову порцію на вуха і отримаєш – говорять в НАУ.

Дай Бог, щоб у Новому році ідіотизм ісаєнкового керівництва в університеті завершився.

Хто «за»? Одноголосно!

img_6517ujk-11294dea2af50c82ff0433558a2ad70011444


Залишити коментар