Про засідання суду у справі Хращевський проти Квіта.

Чер.15.2017. / 1 коментар

Суд 2

Сьогодні відбулося чергове засідання суду у справі про незаконне звільнення колишнім міністром освіти і науки України С.Квітом виконуючого обов’язки ректора НАУ Р.Хращевського.

Суд продовжив розгляд справи. Жодних підтверджуючих документів про нібито «одноразове грубе порушення» Р.Хращевським, що стало підставою для його звільнення,  ні представники міністерства, ні представники НАУ не надали.

Адвокат С.Квіта І.Липовий вдруге заявив клопотання про допит у якості свідка колишнього директора департаменту кадрів міносвіти І.Кабанова. Але сам не гарантував прихід І.Кабанова до суду. Не гарантували його прихід і представники міністерства.

Нагадаємо, що Р.Хращевський був звільнений С.Квітом «заднім числом» на вимогу О.Бадрудінова 6 листопада 2015 року.Тоді вдруге був призначений в.о. ректора НАУ В.Харченко, який через кілька місяців «погорів» на рекордному хабарі. Готував наказ саме І.Кабанов, що разом з Квітом фальсифікував також незаконні накази по НАУ, ХНУРЕ та інших університетах.

Наступне засідання суду відбудеться 5 липня 2017 року о 9 годині 30 хвилин.


Коментар 1 Додати коментар

  • Все, що Квіти, Май..сри накрали, тепер віддають на продовження судів, щоб ще хоч нажитися на вступній кампанії. А міністр, як Гюльчатай, соромливо закриває в цей бік своє “лічіко”. Зате з усіх можливих інформаційних дір його виставляє: “удівляєтса і паражаєтса”, що вона натворила. Біолог дивується, що з глиста не вийшов СТРАТЄ. Дивно, що колектив НАУ ще не зрозумів, чому “прожжонного” Май..сра Квіт запустив: ліквідувати університет, зробити “під себе” ручний “вузик”. Землю, будови “розпилити” за допомогою прожжонних, а їх “копнути”, бо вже зажерлися,і воняють. Шлейф смороду накрив МОН, а споруда і далі “розовая”.і “удивльонная”. Смирних боягузів скоро розгонять. Лишать нєдообразованних, щоб помилок зам міністра не бачили в наказах. Довго я шкодував колишніх своїх колег. Сотні лишаться без роботи – мороз по шкірі. Боліла дика нечувана наглість МОН. Зараз, коли два роки спостерігаю “молчание ягнят” і сповзання до корита послідовників одіозного старця Харченка, думаю, що не помилився Квіт у виборі вузу, обрав той, де багато здатних на “вшивость” і боягузів. А досить було б усього одного маленького мітингу, щоб глисти розповзлися, а їх “розовая криша” нарешті почула, як від неї “воняє”. Кажуть учені, що перед кончиною людина тратить здатність чути запахи. Може, це правда, і МОН, яке не чує власного смороду, скоро лусне?

Залишити коментар