Про жлобство і НАЗК

Лют.19.2018. / Коментарів: 4

Хто з нас не хоче отримувати гідної заробітної плати, потішити себе і родину відпочинком, комфортом і достатком? Не знайдеться таких. Кожен прагне добробуту, приємного відчуття задоволення від улюбленої справи, її результатів та достойної винагороди.

Але чим відрізняється нормальна людина від примітивного жлоба? Почуттям міри. Жлоб, як соціальне явище, завжди вступає у конфлікт з оточуючими. Він ніколи не заспокоїться, поки не заволодіє чужим, допоки його комфорт не буде найкомфортнішим з-поміж інших, поки його зарплата не буде найвищою, поки його достаток не буде най.., най…, най…

Але в НАУ жлобство набуло найогидніших форм. Ось свіжий приклад.

Якщо розмір заробітних плат в.о. ректора та проректорів НАУ є правдою, то це не просто жлобство, а загроза існуванню університету, бо спеціальний фонд реально не витримає такого навантаження.

Якщо раніше було 5 проректорів і вони справлялися, то зараз – 8 (!). З них ще й випадкових – 6. Вони отримують приблизно таку ж заробітну плату. А ще врахуйте як мінімум трьох проректорів, які очікують вироку суду, і яким буде виплачена заробітна плата за вимушений прогул.

nau-isaenko-kovtunec-mon-korupciya

Звичайно, рекордсменом є в.о.ректора Ісаєнко. Понад 96 тисяч гривень! А ще не вказана премія у розмірі 50 тисяч гривень, яку він випросив у міністерстві «за результатами 2017 року». Вона буде виплачена в лютому.

Додайте на його утримання добрий десяток помічників із заробітною платою понад 20.000 кожен. Сюди ж цілодобовий супровід службового автомобіля, зв’язок, харчування, відрядження. А ще особисту охорону.
Навіть якщо «малюєш» собі таку зарплату, то не полінуйся дотриматися законодавства і поінформувати про це антикорупційні органи.

Якщо інформація підтвердиться, то справедливим буде отримання протоколу про корупцію. Відтак кандидати на посаду ректора університету В.Ісаєнко (і за що так багато отримує?) мали б не чекати зняття своїх кандидатур міністерством освіти, а вчинити по совісті і самим написати відповідну заяву.

Найпідліше в цій ситуації є те, що Ісаєнко приховує справжній розмір виплат собі. Він очікує кінця березня, коли подаються електронні декларації. А викласти інформацію до виборів ректора, щоб колектив знав і усвідомив, що відбувається, сміливості не вистачає.

Але сміливість – не жлобська чеснота.

28161614_886641148185299_1007410766430966209_o


Коментарів 4 Додати коментар

Залишити коментар