Проблемний недопроректор Шульга і три мільйони боргу…

Проблемний недопроректор Шульга

shulga 5-700x336

Недопроректор НАУ Шульга, який напередодні з рук «самого в.о. ректора» отримав додаткові повноваження і ще один новостворений відділ на додачу (nau.edu.ua), знову втрапив у неприємну історію з кримінальним душком.

Кажуть, що йому прилетіло від однієї любовної історії з неповнолітньою, батьки якої не захотіли грошей від пустуна Шульги і вимагають проти нього кримінального переслідування.

Історія така ж давня темна, як і біографія колишнього нардепа і губернатора Сумщини. Тому заглиблюватися в неї не варто. Шкода взуття, бо обов’язково втрапиш до багнюки чи, чого гірше, гавнюки.

Факт зафіксований у Постанові про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника. Державний виконавець – Ірина Рожкова. Борг УкрСиббанку – 176669, 28 доларів США. Навіщо шульзі, який завжди був «при кориті» на державній службі і в НАУ такі гроші? Не інакше, як терміново відкупитися.

Але три мільйони гривень, які залишилися як борг, треба віддавати. Бо знову електронного браслета одягнуть на ногу, щоб не втік. Харченку за компанію. Національний авіаційний університет завжди і у всьому має бути першим. Навіть по електронних браслетах на душу проректорського населення.

Так от. Використовуючи зрозумілішу для тимчасової адміністрації лексику, інформуємо колектив, що «заява на Воцю Шульгавого прілєтєла. Опєр прітараніл. На три ляма Воця попал. А доляху пракурорскім отстєгнуть зажал. Но чалітся на кіче взападло. Как-нікак в автарітєтє. Рєшіл раскінуть по падчіньонним».

Нормальною мовою це звучить так. Віддавати треба три злишнім мільйони гривень. Але своїх, награбованих за губернаторства на проекті «Стіна», грошей шкода. Прокурорські вже не хочуть закривати очі на кримінал Шульги. От і вирішив недопроректор обкласти податком підлеглих. Кожен директор коледжу має привезти Шульзі частку.

Та з такими кримінальними темпами Шульзі давно пора у відставку. Шкода, що однопартійка Міністр на роботі тримає.

shulga-balo


Коментарі закриті.