Продовження серіалу «Велика брехня рейдерів НАУ» – Поцілунок Іскаріота

Лис.14.2017. / 1 коментар

Перша частина: Зламані крила

Друга частина: Майстер-клас з брехні від В.Ісаєнко

Третя частина: У Ісаєнко 5-та стадія дзеркальної хвороби

Четверта частина: Покровителі рейдерів НАУ

П’ята частина: Погляд крізь час .

Шоста частина: Чергове лицемірство в.о. ректора В.Ісаєнка

Поцілунок Іскаріота.

14.11.2017р. м. Кропивницький

Від читачів відокремленого структурного підрозділу НАУ – Кропивницька льотна академія.

lotna-akademiya-nau

Шановні колеги!

Через те, що брехня боїться тільки правду, хочемо поділитись інформацією, думками, нашими враженнями, які будуть цікавими широкому колу читачів, усьому колективу НАУ та, сподіваємося, приверне увагу високопосадовців Міністерства освіти і науки, саме тих хто обіцяв «золоті гори» після приєднання Державної льотної академії України до НАУ.

Для прихильників нового в.о. ректора НАУ повідомляємо, усі нижче вказані факти отримані з відкритих джерел, а не вигадані нами.

Не вельми давно академія стала структурним підрозділом НАУ, проте її колектив, навіть у страшному сні не розраховував відчути присмак зради від керівництва університету, коли давав згоду об’єднатися з НАУ. Однак зрада сталася!

Четвертий або п’ятий в.о. ректора НАУ В.Ісаєнко неодноразово бував в місті Кропивницький та публічно з натхненням заявляв перед колективом про перспективу розвитку академії, як структурного підрозділу НАУ. Він впевнено розповідав про плани з відновлення льотної підготовки, придбання сучасної авіаційної техніки для академії.

Але, як зараз з’ясовується, попри солодкі обіцянки він насправді весь час посилював заходи щодо підготовки пілотів у Києві, а не в льотній академії. Із ЗМІ ми дізналися, що на зборах трудового колективу університету 07.09.17 року , Ісаєнко відверто хизувався, як особистим суттєвим здобутком – відновленням підготовки пілотів саме в Києві, проектами по закупівлі літаків, тренажерів для цієї підготовки. Жодного слова про плани з підготовки пілотів в підпорядкованих НАУ льотних структурних підрозділах він не сказав.

Тобто, дії Ісаєнко фактично суперечать його заявам, які він робив в різних колективах НАУ!

Нагадаємо найбільш відомі події:

– при потуранні Ісаєнко, «найдосвідченіший авіатор» професор С.Іщенко, після двох невдалих спроб, в черговий раз фанатично відроджує підготовку пілотів в Києві;

– завдяки піклуванню Ісаєнко, в вересні 2017 року новостворений підрозділ університету – Центр льотної підготовки, дивно отримав від Державіаслужби сертифікат на 3 роки;

– за клопотанням Ісаєнко, Міністерство освіти і науки надало університету дозвіл на підготовку пілотів у Києві, не зважаючи на повну відсутність льотно-технічної інфраструктури та джерел фінансування на її створення в майбутньому;

– внаслідок особистої турботи Ісаєнко, університет в жовтні придбав дуже легкий літак К-10.

Звісно, ми щиро здивовані вищевказаними «досягненнями», які чарівно виникають без наявності ресурсів. Дійсно, ми намагаємось осягти своїм провінціальним розумом суть цього поля чудес. Та головне, що нас бентежить сьогодні, як і навіщо Ісаєнко розраховує стрибнути в світле майбутнє без академії, без її багатомільйонної льотно-технічної інфраструктури, яка утримується за державні кошти.

Апофеозом лицемірних, брутальних дій Ісаєнко по відношенню до колективу академії стало прибуття 23.10.17р. у місто Кропивницький 7-ми співробітників університету на чолі з одіозним професором С.Іщенко, для теоретичного вивчення літаків К-10, Цессна.

Ще зі школи ми знаємо , що згідно апокрифа, прізвисько Іскаріот є синонімом зради, саме тому в нашому академічному середовищу, цей вчинок Ісаєнко отримав влучну назву – «Поцілунок Іскаріота».

Тобто, всі зрозуміли що Ісаєнко зрадив колектив академії та цинічно змусив його копати собі своїми руками «могилу». Звичайно, що фахівці університету могли би пройти навчання в іншому закладі, але процес розчавлення та приниження колективу академії вірогідно дає Ісаєнку насолоду.

На наш погляд, витрачати шалені бюджетні кошти на утримання двох льотних підрозділів НАУ (Кропивницька льотна академія, Кременчуцький льотний коледж), завантажених на 10% і невиправдано створювати альтернативний напрям підготовки пілотів в Києві, без наявності відповідної інфраструктури, в скрутний для країни час, це глум.

Із спілкування з «провідним радником» в.о. ректора НАУ, ми зробили висновок, С.Іщенко не збагнув навіть після двох невдалих спроб, що і третя спроба розпочати якісну підготовку комерційних пілотів в Києві приречена і тому стукати граблями по його професорському чолу марно.

Відносно в.о. В.Ісаєнко, ми переконані, чуда не буде! Непрофесійні дії доктора біологічних наук, які стосуються прийняття необґрунтованих рішень про підготовку пілотів в Києві, свідчать що він не усвідомлює усю глибину своєї некомпетентності в авіаційних питаннях, не розуміє про неминучість зустрічі з авіаційними подіями на цьому шляху та не відчуває особисту відповідальність за безпеку польотів в підпорядкованих йому льотних підрозділах.

А що до зради В.Ісаєнко колективу академії, треба пам’ятати що згідно апокрифу, доля Іскаріота закінчилась ганебно!

isayenko-iskariot

З найкращими побажаннями, читачі Кропивницької ЛА.