Професор назвав псевдопроректора НАУ А. Майснера сволотою

Вер.12.2016. / Коментарів: 2

Професор НАУ припустив, що псевдопроректор НАУ Андрій Майснер “або дилетант, або просто сволота”.

Про це він написав, коментуючи заяву псевдопроректора НАУ Андрія Майснера на сторінці сайту НАУ про можливість працювати на керівних науково-педагогічних посадах людям без наукових ступенів  та наукових звань у національному університеті.

За словами Майснера, якщо на керівних посадах (мова йде про проректорів) у національному університеті будуть працювати люди без наукових ступенів та наукових звань, то нічого страшного не станеться, нічого не зміниться. Як приклад він розповів про себе: «дійсно, я займаю посаду першого проректора НАУ, не маючи наукового ступеня та наукового звання, крім того, я взагалі не працював у закладах освіти і не бачу в цьому трагедії», – сказав А.Майснер.

Крім того, А. Майснер впевнений, що керувати вишем не така вже й складна справа.

Майснер Мы нашли его

“Але хочеться задати одне просте запитання А.Майснеру від “реформаторів” – він робить такі заяви тому, що він: або дебіл і просто не розуміє, про що говорить; або божевільний і йому все одно, що говорити; або просто сволота?”- написав поважний професор.

Професор також підкреслив, що «діяльність» А.Майснера вже призвела до невідновних втрат в університеті і до падіння його іміджу в освітянських колах.

Нагадаємо, раніше Майснер, перебуваючи на посаді позаштатного радника міністра, організував підробку аудиторського звіту з метою дискредитації колективу НАУ.

Також професор зазначив, що тенденція до збільшення кількості «горе- фахівців» в системі вищої освіти, становить реальну загрозу для країни, відтак цей процес необхідно негайно припинити.

http://people-ua.org


Коментарів 2 Додати коментар

  • Правильно сказал…!

  • Сволота Майснер – це креатура МОН в особі Лілії Гриневич, Ковтунця та Шарова. Якщо мігістр пішла на те, щоб не виконати рішення двох мінстерських комісій, судів, “значит, это кому-то надо”. А те, що це міністр, яка не соромиться підтримувати сволоту і мразь, плює на закони і елементарну порядність, – то це вже її клопіт. Доплюється, а ще доля дуже вдарить за скривджених людей і поламані долі. Чуєте, пані Лілю, подзвін по вашій карєрі. Прислухайтеся. Він тривожний і виразний. Не помножуйте рядів негідників. Їх так багато в Україні, що важко дихати. Якщо не чуєте навколо себе нечистого запаху, значить ним пропахли до останньої клітини. На тлі гидоти, яку ви запровадили в НАУ, жалюгідними виглядають смимкання-реформування без толку і системи. Вперше в історії світу вдруге в Україні неграмотна, неосвічена і неінтелігентна людина очолила освітню галузь.

Залишити коментар