Прогулянка в «зону АТО»

Перед Новим роком група парників Ісаєнка,  яким  він  платить заробітну плату з бюджету університету, нарадила йому використати задля підвищення власної популярності дуже чутливу для кожного українця тему — війну на Дон басі. Мовляв, це надасть мужності його образу як  провладному кандидату на посаду ректора НАУ.

Швиденько організували збір коштів, продуктів харчування, матеріальних цінностей. Нагнули студентів, викладачів і великою компанією, щоб не  було в дорозі сумно, поїхали піарити Ісаєнка, попутно одягнувши в.о. ректора у камуфляж.  З  бушлатом, правда,  комічна ситуація вийшла. Довго не могли знайти підходящий до «мужньої  статури» роз мір. Десь у військовому ліцеї позичили, з обіцянкою повернути.

shulga-isayenko-reznik-piar

Маршрут пролягав до Слов’янська, де відвідали Слов’янський  коледж НАУ (2 години), потім проїхали до знаку «Волноваха», зачекінилися там для правдивості, повечеряли з командуванням частини (2 години), знову сфоткалися, тепер уже зі справжніми військовими в реальних камуфляжах, які реально захищають батьківщину від  агресора. Передали зібране з колективу і… поїхали до Києва.

Прогулянка Ісаєнка з десантом придворних дорого обійшлася бюджету університету. Порахуйте: 8 осіб оформили відрядження на 4 дні, ночівля в готелях, добові, пальне для 2 х автомобілів (від стань до Волновахи   — 900 кілометрів). Після повернення автомобілі поставили на ремонт, бо не витримали бездоріжжя. Загалом забаганка Ісаєнка попіаритися на війні обійшлася університету понад 100.000 гривень. Ефективніше  ці кошти було потратити на допомогу військовим. Мовчки, без піару. Але ж вибори…

Ось вони, «герої АТО»: в.о. ректора Ісаєнко, проректор Шульга, прикріплений за закупками Ніколаєв, прес секретар Рєзнік та ще дві неідентифіковані особи. З якою метою кожен з них прокатався на Схід —  історія замовчує. Два водії, які через професійну скромність не попали в кадр. Вони їхали, бо їм наказали.

shulga-isayenko-reznik-piar-slovyansk

Полковник Водчиць перебував у тривалому  службовому відрядженні  як реальний військовий, по вертикалі Міністерства оборони. Замість виконувати бойову задачу змушений був відволікатися на «ряжених» у камуфляж клоунів.

Газета reider-nau

 

 

 


Залишити коментар