Пройдисвіт і брехун Ісаєнко

Січ.8.2020. / Коментарів: 6

 

Напередодні Нового року на офіційному сайті Національного авіаційного університету з’явилася новина про те, що в НАУ та 5-ти інших вишах викладачі отримуватимуть подвійні оклади.

photo_2019-12-30_17-43-18

Зав’язалася жвава дискусія. Одні раділи, інші сумнівалися. Крапку в дискусії поставив заступник міністра Єгор Стадний. Він сказав, що всі будуть фінансуватися за новими правилами,які встановила нова команда МОНУ. Але поки будуть діяти Укази Президента, до тих пір нова нормативна не буде імплементованою.

photo_2019-12-30_19-07-20

Нагадаємо, що в 2004 році Указом тодішнього Президента Л.Кучми в НАУ дозволено подвійні оклади, але лише в тому випадку, якщо для цього є достатньо спецкоштів. Тобто, Указом надано право, і не обов’язково це має бути. А от в КПІ і університеті імені Шевченка, виплата подвійних окладів передбачена бюджетом.

Через кілька годин фейкову новину з офіційного сайту за вказівкою Ісаєнка було видалено.

Вова пожартував. Можливо, хотів відвернути увагу від скандалів – пожежі, судів, чергової хвилі масових звільнень. Думав, що таким чином вдасться обнулити всі недоліки і претензії. А не вийшло.

Ісаєнко – латентний брехун і пройдисвіт. історія з «подвійними окладами» це підтвердила.

Хоча сам Ісаєнко отримує 20 (!) окладів. Його посіпаки-проректори – по 15. Наближені жополизи – по 10. А скільки ще окладів крадуть – одній прокуратурі відомо.


Коментарів 6 Додати коментар

 • Не забуваємо шановні, сьогодні Вищий антикорупційний суд судить діючого представника ректорату НАУ і його співучасника – екс-генерала СБУ за вчинення тяжкого злочину.

 • Не може зарплата ректора державного ВНЗ Ісаєнка чи проректора Харченка перевищувати мінімальну у 20 разів!

 • Мерзавец и вор!

 • Шановні освітяни і науковці!
  ПРИЗНАЧЕНО ДО РОЗГЛЯДУ СПРАВУ ЗА ОБВИНУВАЧЕННЯМ ЧИННОГО ПРЕДСТАВНИКА РЕКТОРАТУ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ В.П. ХАРЧЕНКА.

  У середу 8 січня 2020 року, у Вищому антикорупційному суді за участі прокурорів САП відбулось підготовче судове засідання у справі за обвинуваченням колишнього виконувача обов’язків ректора Національного авіаційного університету та інших осіб у вчиненні тяжкого злочину.

  За результатами підготовчого колегією суддів прийнято рішення про призначення вказаної справи до розгляду по суті.

  Засідання заплановано на 9:00 год. 17 січня 2020 року.

 • Питання залишається відкритим, пане Ісаєнко – коли ви нарешті вкажете на двері цьому “зашквареному” Волошину, який псує імідж не лише ФМВ, а й НАУ в цілому.

 • Уважаемый товарищ Исаенко. Какой полоумный назначил Волошина деканом? С факультета увольняются каждый день лучшие кадры. Всего за пол года его деканства уволилось несколько заведующих кафедр. У нас в расписании стоят одни ВАКАНСИЯ ВАКАНСИЯ. Половина пар просто не проводится, потому что нам объясняют – преподаватель уволился. Сколько еще это будет продолжаться?????

Залишити коментар