Прокуратура просить арешт для В.Харченка та заставу в розмірі 5 мільйонів гривень

podrobnosti-za-2016-08-27-2000_612f3ad9011698c0aa22b4c162479d75_0

 

КИЇВ. 19 вересня. УНН. Прокуратура просить Шевченківський районний суд міста Києва обрати для підозрюваного колишнього в.о. ректора НАУ Володимира Харченка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 5 млн грн застави. Про це  заявив на судовому засіданні прокурор передає кореспондент УНН.

“Прокуратура просить обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з можливістю внесення 5 млн грн застави.

Обвинувачений може знищити документи-докази його хабарів і оборудок в НАУ, також аргументом є те, що він може тиснути на колишніх підданих- теперішніх викладачів НАУ,і за його вказівкою можуть бути надаті недостовірні свідчення, а також підробити старі документи”, – заявив прокурор.

У відповідь, В.Харченко заявив, що справа проти нього замовна.

“Ця справа – замовна. Коли 26 серпня прийшли працівники НАБУ до мене в кабінет і для мене це був шок,тому що пропрацювавши в нау 53 роки, жодних претензій до мене не було. Такі люди як я,ніколи не підуть на кримінал,бо ми достатньо розумні, щоб заробляти законними науковими проектами. Була чітка задача зробити з мене злочинця. Мені не потрібно цього, ці додаткові кошти навіщо мені?в мене достатньо своіх коштів і я іх вмію заробляти.

Щодо Зарубінської. Так, ми взяли її на роботу,що тут поганого? Університет часто бере професорів на посаду. Кількість професорів – необіхдна в університеті для визначення рівня його акредитаціі. Ми самі зацікавлені, щоб взяти на роботу якомога більшу кількість професорів. Цей факт використовують шоб зробити з мене злочинця”, – заявив В.Харченко.

Нагадуємо, 26 серпня детективи НАБУ разом з прокурорами САП та співробітниками СБУ затримали тимчасово виконуючого обов’язки ректора Національного авіаційного університету (м. Київ) під час отримання частини хабара у розмірі близько 3 млн грн (100 тис євро). Вже 27 серпня затриманим т.в.о. ректора НАУ та адвокату-посереднику було повідомлено про підозру за ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України.

Водночас, перше судове засідання з розгляду обрання даним особам запобіжного заходу було призначене на 29 серпня.

Джерело www.unn.com.ua


Залишити коментар