Прокуратура судиться за 2 гуртожитки НАУ

Січ.4.2017. / Коментарів: 4

46cea4e-nau285

Прокуратура Києва через суд вимагає повернути з незаконного володіння два гуртожитки Національного авіаційного університету.

Про це повідомляє сайт відомства.

Мова йде про будівлі по вулиці Вітряні гори в Подільському районі.

Вказані приміщення площею 964,9 м² та 1076,96 м², що перебували у сфері управління Міносвіти та закріплені на праві господарського відання за НАУ, у 2015 році незаконно вивели з державного володіння та перепродали приватній особі.

У зв’язку з цим прокуратура заявила позов до Подільського райсуду з вимогою повернути сказане майно територіальній громаді столиці.

За цим фактом правоохоронці розслідують кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ч. 4 ст. 190 (шахрайство) КК України.

На гуртожитки наклали арешт.

Слідство триває.

https://kiev.pravda.com.ua


Коментарів 4 Додати коментар

  • Люди добрі! Хіба можна було провернути цю багатомільйонну аферу без Майснера (документація в університеті) та Квіта (документація в МОН), коли той був міністром? Подивіться, недарма в.о. Ісаєнко доручив займатися цим питанням саме Майснеру. Схоже, що Гриневич з Ковтунцем хвилюються за честь заплеваного мундира. Коли ж ці покидьки отримують своє? “Вор должен сидеть в тюрьме!” – капітан Жеглов.

  • Хіба тільки мундири запльовані в Квіта-Ковтунця-Гриневич. По-моєму, там уже нема місця, на що плюнути.. Атрофовані почуття сорому, гідності. Тупому ясно: якщо Гриневич не виконує рішення двох комісій по звільненню май..сра і подєльників, ігнорує рішення судів, то НАУ став уже й для неї та її шараги коритом-кормушкою. Не знаю, чи десь у світі ще є такі дебілізми, як спадковий шизофренік, аферист, нємєцкоподданний пройдоха на чолі вузу. Але винен і колектив. Поважаючі себе люди не чекали б, поки їх обдеруть до нитки і розчленують університет. Два корпуси вже “гавкнули”, а давно б викинули в сміттєвий бак цей смердючий непотріб. Це було б і для Гриневич знаком: пора пакувати манатки. Інакше, мабуть, неможливо привести її до тями. Поки-що біль, втрачені здоровя. безконечне чекання судів. Як може спокійно ходити людина під вагою людського болю – важко зрозуміти. Але є вищий суд. Догрався Харченко, дограється і шарага Гриневич. А тим часом кожна хвилина розвалює освіту, приносить втрати на рівні держави. Задекларувала міністр, що буде звільнено більше 4 тис. учителів. Знак подала: готуйте “зелені”. Ланцюжок протягнувся вже аж до вчителів. Павуки не насмокталися крові. Пора луснути.

  • […] […]

  • […] Прокуратура судиться за 2 гуртожитки НАУ http://reider-nau.com/prokuratura-suditsya-za-2-gurtozhitki-nau/ […]

Залишити коментар