«Пропетлять» неможливо !

Бер.27.2016. / 1 коментар

20151106_121511-1

Прошу дати пораду: «Як себе поводити з цими невихованими та неосвіченими рейдерами.
Ми терпляче зносимо всі знущання, намагаємося «пропетлять» заради майбутнього університету.
Розуміємо – рейдери підуть, університет запрацює, ми покинемо НАУ

університет може ніколи не стане нормальним»

З приватної пошти у мережі Фейсбук

«Пропетлять» неможливо !

Відповідвючи на таке актуальне запитання, спадає на думку саме це слово – «пропетятлять». Воно останнім часом, на жаль, активно вживається співробітниками університету. Мабуть тому, що давало можливість вижити поруч з пройдисвітами, войовничими аферистами, словом, рейдерами та реабілітувала в очах оточуючих власну «нейтральність».

Коли я чую це слово в такому контексті, то одразу уявляю умовного чоловіка, який колотить дружину, як мішок із цибулею, але дуже аргументовано приговорює: «От навіщо ти мене провокуєш! Ти завжди знаєш, як мене довести! Бачиш, все через тебе!»

Хто мав нещастя зростати в родині з домашнім насильством, або ж перебував у такому «нав’язаному обставинами шлюбі», той дуже добре знає: як би ти не намагався вирахувати як поводитися так, щоб не провокувати агресора, він чомусь завжди провокується. Це насильство немотивоване. Воно породжене нестійкою психікою.

Неможливо відгадати як «пропетляти», неможливо прокласти «безпечні» маршрути поведінки в оточенні рейдерів. Все одно з певною регулярністю будеш «битий»,  або показово вигнаний на вулицю.

Тому мова може йти лише про гідність, а не «петляння». Шлях до самоповаги складний, але єдино правильний. Конформізм – прямий шлях до зради і втрати людської гідності.

Але нагадаю, що попри тимчасові складнощі, Ви рухаєтесь в гору і залишаєтеся Людиною!

 


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар