Прорахунки рахункової?

Лис.14.2019. / Коментарів: 2

rahunkova-palata

Шанувальники reuder-nau.com вже, мабуть, здогадалися, що окремі матеріали ілюструють частини висновку аудиту Рахункової палати, який проходив в університеті у вересні-жовтні 2019 року.

Редакція отримала інсайдерську інформацію у вигляді тексту Акту аудиту одразу після завершення перевірки, а днями ще й дозвіл на публікацію як окремих його частин, так і повного тексту.

Колектив має знати, що перевірку і ДФІ (колишня КРУ), і Рахункової палати України ініціював своїм зверненням колишній народний депутат від БПП, фактичний власник НАУ Д.Андрієвський. Це було зроблено з метою приховати фінансові злочини В.Ісаєнка та його команди, бо висновки ДФІ та Рахункової є достатніми підставами для того, щоб продемонструвати законність дій фактично призначеного Д.Андрієвським В.Ісаєнка.

Перевірка ДФІ «не виявила  порушень» з боку В.Ісаєнка. Вона навіть «не помітила» зниклих гуртожитків на Вітряних Горах, зруйнованого корпусу головного механіка і додаткової угоди із забудовником, що нанесло непоправних збитків колективу НАУ, злочинних оборудок з майном з боку нічного клубу «Форсаж» та інших «дрібничок»  на сотні мільйонів гривень.

Зрозуміло, що Д.Андрієвський «порішав» усі питання з керівництвом ДФІ і вона зробилася «сліпою» на обидва ока. Під час перевірки Андрієвський залишався діючим депутатом і «гарант» Конституції і мародерства депутатів від БПП П.Порошенко залишався при владі.

Але прохання Д.Андрієвського про перевірку НАУ, яке він написав ще у кінці минулого року, керівництво Рахункової палати України почало виконувати вже при новій владі. Здавалося б, вплив Андрієвського мінімізований.

Але  reuder-nau.com отримав інформацію про те, що перевірка аудиторською групою Рахункової палати також була контрольованою, а на засіданні РП України, за інформацією джерела з РП, має бути прийнятий нейтральний звіт, який цілком буде влаштовувати В.Ісаєнка і всю гоп-компанію.

Опосередкованим підтвердженням цьому є те, що Д.Андрієвський, голова Рахункової палати В.Пацкан, голова Наглядової ради НАУ К.Іщєйкін – колишні члени однієї фракції БПП у парламенті минулого скликання.

ishhejkin-paczkan

paczkan

Пацкан Валерій

Заради справедливості зазначимо, що в існуючому Акті достатньо фактів для того, щоб з Ісаєнком Міносвіти розірвало контракт, а правоохоронці порушили проти нього кримінальні провадження.

Та поки в державі силові та перевіряючі структури «реформуються», кримінальні провадження банально продаються тим, проти кого вони відкриті.

Запевняємо колектив у тому, що патріоти університету зроблять усе від них залежне, щоб Ісаєнко і його посіпаки відповіли за скоєне, а редакція пильно стежитиме за перебігом подій уже в самій Рахунковій палаті.


Коментарів 2 Додати коментар

  • биолога Глистаенко пора гнать!

  • Не зайвим буде розслідувати “вплив”, тиск, а також зловживання посадою заст. Пацкана Майснера при формулюванні т.зв. нейтрального звіту Рахункової палати.

Залишити коментар