ПРОЩАЛЬНИЙ СЕКС-ТУР

«Польський Вроцлав зустрічає українську пару!» Такий заголовок міг би з’явитись в якійсь польській місцевій газеті. Міг би. Проте не з’явиться. Не та пара.

Бо поява дідугана Харченка з міс Жудовою (за віковою ознакою – дідуся і внучки) нікому не цікава. Ну живуть начальник і безпосередня підлегла в одному готельному номері. Ну не перший це секс-вояж цих потішних персонажів за кордон. І Єгипет у цьому списку був (до речі через кілька днів після смерті дружини дідугана). І Китай за університетські кошти. Чи вартує це уваги шановного товариства? В принципі, ні. Бруд – він і в Африці бруд. А блуд… Той взагалі не залежить від географії. А ось моральна нечистоплотність, пов’язана з використанням службового положення… Просто гидко.

Але повернемось до наших баранів. А якщо зовсім точно, до сера Харченка і міс Жудової.

321

Перший буде не відриваючись від папірця щось читати з тарабарським акцентом делікатним полякам. Старий-то буде думати, що це English, а поляки просто поважати старість і дивитись на слайди – слайди ж більш-менш адекватні (бо робив їх, зрозуміло, не Харченко). Спроби сера відірватись від написаного тексту призводитимуть взагалі до німих сцен. Адже пізнання в англійській – на рівні «how much»  і  « this is a table». Та й те з жахливою вимовою.

А міс… Зав. аспірантурою без жодного наукового звання, без жодного вченого ступеня, без жодної іноземної мови бодай на базовому рівні. Нема  що й казати. А втім, бонус чи-то перевага над іншими, хто дійсно відповідає  посаді, все ж є. Міс не відмовляє дідусю. Пробачте, –  серу.

Чому ж цей черговий секс-тур є прощальним?

Та кому ж потрібен престарілий, мстивий, закомплексований, істеричний дідусь без керівної посади.  Скоріш за все, незабаром  без будь-якої посади. Адже зрадники та іуди ні в кого не в пошані. Тим більше в тих, кого іуда зрадив. Розуміємо, що порівнюємо непорівнюване.  І все ж… Навряд чи міс обере долю Єви Браун. Ситуація не та.

Тому квітневий секс-тур у Вроцлав і є прощальним. А ми вже дуже скоро попрощаємося з вами назавжди, голубки ви наші несамовиті!

 


Залишити коментар