Прилетіло з ДБР

Бер.25.2020. / 1 коментар

Звіт Рахункової палати таки приніс Ісаєнкові чергові клопоти. У ньому знайшли відображення не всі, як хотілося, але багато моментів з його з Андрієвським і Розою злодійського життя. ми ще обов’язково проаналізуємо звіт і поділимося своїми враженнями.

Звіт Рахункові палата спрямувала прямісінько в ДБР і слідчі почали свою роботу.

5

Деякий час тому наглючий злодій Ісаєнко відмовив ДБР у наданні відповідних документів. Він так завжди робить. Цього разу він прикрився постановою Уряду Гройсмана. Тому ДБР звернулося до Фонду Держмайна і тепер вони спільно проводять перевірку викладених у Звіті Рахункової фактів.

Ісаєнкові реально загорілося. Він видає один за одним накази, які так чи інакше стосуються його злочинних дій з орендою майна та наданням університетом платних послуг.

Це тільки невелика частина того, чим цікавляться слідчі ДБР.

А тут ще Козловський з Резедою накосячили. Якраз тоді, коли Ісаєнкові знову приспічило «в Канаду по дєлу срочно».

Викладаємо тексти наказів, щоб колектив пересвідчився, що Ісаєнко в черговий раз намагається замести сліди своїх злочинів.


Коментар 1 Додати коментар

  • Ректор Исаенко часто в ходе своих выступлений взывает к патриотическим чувствам сотрудников НАУ, которых он обрёк на нищенское существование, получая при этом сам сотню тысяч бюджетных денег. Дорогой Владимир Исаенко. Полностью Вас поддерживаю. Критиковать Вас нет смысла. В европейской стране Вас бы уже давно критиковали следователь и прокурор. В азиатской стране Вы бы уже кушали без помощи рук. В африканской Вас бы уже кушали самого. А в Китае уже дважды расстреляли вас за воровство бюджетных средств.

Залишити коментар