Присвята псевдоректору НАУ Ісаєнкові з нагоди 65-их уродин!

Кві.16.2019. / 1 коментар

Сьогодні ювілей святкує людина, яку людиною назвати не повертається язик, відмовляється реагувати клавіатура, бридиться уявити думка, але згадати треба.

Дуже рідко,  раз на століття народжується унікум, в якому дивовижно поєдналися усі вади людства – цинізм, брехливість, вроджена тупість, завищена амбіційність, клінічна неадекватність, неймовірна самозакоханість та гіпертрофована жадібність.

45215

І так сталося, що це Воно було нав’язане колективу саме НАУ. Могло ж Воно опинитися у кріслі, скажімо, ректора циркового коледжу, оскільки вроджений талант клоуна, любов до гриму та косметики допомогли би Володимиру Миколайовичу повніше розкрити свій талант, замаскувати приховані страхи та фобії. Бо глибоко символічно, що народився В.Ісаєнко, напередодні Міжнародного дня цирку!

Ан ні! Примхлива доля, статус Андрієвського, нерозбірливість у знайомствах Гриневич привели за руку цей «управлінський геній» саме на Комарова, 1.

Сказати, що з приходом Володимира Миколайовича НАУ змінився до непізнаваності – нічого не сказати. Його прихід приніс університетові такого гіркого іміджевого присмаку, що при одній згадці про нього кривиться тепер не тільки пані міністерша, але й уся освітянська спільнота.

Саме завдяки «доктору біології» Ісаєнку в університеті почали неймовірно розвиватися такі близькі до авіації науки як державна служба, сільське господарство, екологія, глистознавство та ще цілий ряд призабутих вітчизняною наукою напрямків.

Надзвичайна чуйність Володимира Миколайовича вражає. Він зумів підібрати з вулиці і працевлаштувати сотні і сотні родичів, близьких, знайомих, які не могли працевлаштуватися більше ніде!

Він як ніхто зумів розгледіти у пересічному безробітному таланти, які так щедро оплачуються з університетської казни. Люстровані і голодні, холодні і невлаштовані знайомі не тільки свої, але й своєї чудової дружини, яка, не покладаючи рук трудиться пліч-о-пліч з ювіляром на благо своєї родини. І в цьому також виявляється Володимир Миколайович як прекрасний сім’янин, люблячий батько.

До привітань приєднується і донечка Анастасія з далекої Канади, якій так приємно отримувати від батька регулярні перекази, в яких є і частка відібраних премій та надбавок від дітей співробітників та викладачів університету турботливим батьком Володею.

Вона,  як справжня берегиня, готує для тата з мамою гніздечко для ситої пенсії де-небудь в штаті Онтаріо, чи на березі Ніагари.

Володимир Миколайович на посту «ректора» НАУ проявив себе і як надзвичайно щедрий керівник. Саме він відпустив у автономне плавання Кременчуцький вертолітний коледж, Кропивницьку льотну академію,  Державний музей авіації,  Авіакосмічний ліцей імені Сікорського та багато інших підрозділів пустив під ніж.

Як справжній біолог за душевним покликанням, він не жаліє університетської  землі для свого головного спонсора – народного депутата Андрієвського, який також приєднується до привітань, бо має  змогу і далі забудовувати територію, а на тяжко зароблені гроші стримувати розслідування кримінальних проваджень проти дорогого ювіляра.

photo_2019-04-02_17-53-48

Не перелічити усіх заслуг перед колективом і власною родиною невтомного трудівника, хаотичного реорганізатора, авторитетного плагіатора і співавтора сотень не ним написаних праць. Це також талант, яким віртуозно володіє профФесор Володимир Ісаєнко.

Важко щось побажати людині,  яка своєю наполегливою щоденною працею забезпечила комунізм в окремо взятій власній родині. Але з великою приємністю і наснагою спробуємо.

Бажаємо вам, Володимире Миколайовичу, і вашій родині вповні відчути і насолодитися усіма перевагами, які дає нагла еміграція, безробіття, безгрошів’я, беззаконня.

Це так приємно, коли тебе, окриленого, переповненого позитивними емоціями,  раптом затримують в аеропорту і просять надати свідчення щодо вкраденого.

А ще краще, коли прямо в кабінеті, багато разів принижений дзвінком Андрієвського слідчий, допитує вчора недосяжного і недоторканого «ректора» НАУ.

І ще зичимо вам, щоб матеріалізувалися адресовані вам побажання усіх незаконно звільнених, обкрадених і принижених. А також віншування членів родин тих, хто з вашої подачі завчасно відійшов у засвіти.

Щиро бажаємо, щоб ви і ваше ненаситне кодло якнайшвидше залишило у спокої колектив НАУ, а награбовані статки пішли на адвокатів та медиків. щоб з вас ще довго реготали студенти і не тільки зі сцени ЦКМ.

Ви так глибоко ввійшли у наше життя, що ніколи не залишимо вас у спокої! Будемо супроводжувати вас ще довго, допоки не попросите вибачення за усе скоєне!

І на прохання колективу для ювіляра, звучить ця пісня!


Коментар 1 Додати коментар

  • Эту гниду не знаю лично, но по делам его это гомно узнали все. Полностью солидарна с поздравлениями в адрес дерьмо-глиста. Ну а песня – просто бомба !!!

    Отольются в полной мере этому глисту и его родне сльозы и боль каждого униженного, оскорбленного, обворованного и убиенного человека. Ибо морально унизить, растоптать человека – это тоже убийство и преступление против человечества.

Залишити коментар