Привіт з того світу

Чер.25.2019. / 1 коментар

У жовтні минулого року колектив університету шокувала звістка про смерть багаторічного директора Аерокосмічного інституту НАУ, першого цивільного міністра оборони України, доктора технічних наук, професора Валерія Миколайовича Шмарова.

shmarov-valeriy-mikolayovich

Разом зі своїми підручними Запорожцем, Гудманяном, Шишовим, Прудівус, Вінецькою підкидьок-покидьок від МОНУ Ісаєнко довго цькував Валерія Шмарова, аж поки того не звалила з ніг тяжка недуга.

ha

Методично добивав Ісаєнко авторитетну людину, вимагав прийти “покаятися”, поклястися у вірності. Валерій Шмаров був людиною достойною і перед пігмеєм принижуватися не став. Був незаконно звільнений і звернувся до суду.
На похорон до професора Шмарова родина покидьків не пустила. Та марно вони сподівалися, що з кончиною Валерія Миколайовича судовий позов проти них завершиться.

Позов поновлений спадкоємцями. Це було обумовлено останньою волею покійного. Він знав, що невиліковно хворий, і передбачив незвичний варіант відновлення справедливості. Лише тоді відійшов у засвіти.
Так що Ісаєнкові таки доведеться і виправити запис у трудовій книжці покійного, і виплатити спадкоємцям належну компенсацію.

От такий “палкий привіт” з того світу передав казнокраду Ісаєнку професор Валерій Шмаров. Він таки домігся справедливості.


Коментар 1 Додати коментар

  • Респект и уважение родным и близким, которые не смирились с вопиющей несправедливостью и продолжили борьбу за восстановление честного имени Валерия Шмарова.

    И пусть этот пример несгибаемой воли и упорства в борьбе за честь, справедливость , достоинство человека станет для многих людей, которые начали терять уверенность и стойкость в борьбе с беззаконием, стержнем и их жизни.

Залишити коментар