Приємний для колективу сюрприз від небайдужих патріотів університету

Тра.1.2020. / Коментарів: 4

nau2019-13

Заява

 

Керівнику Державного Бюро Розслідувань.

Міністру освіти та науки України

Керівнику Національного антикорупційного бюро України.

Керівнику Офісу Генерального Прокурора України.

 

 

Від Громадянина  України – Жизнева Володимира Олександровича

E-mail:  [email protected]

 

Доводжу до вашого відома про численні факти корупції та зловживання службовим становищем адміністрацією Національного авіаційного університету ( код єдрпоу 01132330 ).

А саме :

 1. Нічний клуб Форсаж – площа по договору оренди складає 1200 метрів, фактична площа складає більш як 2000 метрів. Тобто щомісячно державний бюджет в особі фонду державного майна недоотримує більш як 250 тисяч гривень щомісячно на протязі останніх 4 років. Питання до начальника відділу оренди НАУ Верес Олександра Валерійовича – Кто збирає кошти за неоформленні площі?
 2. Більярдний клуб Авіатор. Продаж алкогольних виробів. Плату за гру на більярді збирають сторонні особи без касового автомату. Приміщення більярдного клубу використовують сторонні особи без оформленим належним чином договору оренди. Щомісячний чорних дохід від більярду складає 50 тисяч гривень.
 3. Студентська їдальня НАУ. Працює без касового апарату. По корпусам влаштовані численні точки продажу кави та їжі касові апарати відсутні. Готівкові кошти від продажу фактично не обліковуються. Щомісячно державний бюджет недоотримує мінімум 100 тисяч гривень
 4. По усім корпусам розміщенні кавові апарати. Договори оренди відсутні.
 5. В вечірній час та на вихідних корпуси НАУ використовують для проведення курсів, лекцій, кінозйомок та інших заходів які проводять сторонні організації не заключаючи відповідних договорів оренди державного майна та не сплачуючи до державного бюджету значні кошти. Щомісячно через такі схеми державний бюджет недоотримує мінімум 100 тисяч гривень впродовж останніх 4 років.
 6. В приміщенні приймальної комісії НАУ на період проведення прийому заяв від абітурієнтів встановлюється ксерокси які за готівкови кошти надають послуги ксерокопіювання – договори оренди не оформляються, кошти приймають сторонні особи.
 7. Підрозділ НАУ Державний Музей Авіації. Вулиця Медова 1. Кожні півроку проводять авто фестиваль. Договори оренди у відповідності до чинного законодавств не оформляються. Готівкові кошти з відвідувачів авто фестивалю збирають сторонні особи без кассового автомату. З кожного авто фестивалю збирають готівкою від 3 до 5 милліонів гривень. Державний бюджет не отримує нічого. Також проводяться кіно те фото зйомки без оформлення у відповідності до чинного законодавства та з оплатою готівкою.  Проводяться численні закупівлі матеріальних цінностей, проводяться постійні ремонти літаків – тільки з однією метою – виводом державних коштів в готівкову форму. Питання до кервника Музею Авіації.
 8. Стоянки на території НАУ. Стоянка на території Автоцентру НАУ вулиця Симиренко 1- оплата збирається в готівковій формі, щомісячно державний бюджет недоотримує більш як 150 тисяч гривень. Стоянка за 5 гуртожитком НАУ – щомісячно державний бюджет втрачає більш як 40 тисяч гривень тому що плата збирається в готівковій формі. Стоянка за 11 корпусом НАУ – плата за стоянку автомобілів збирається в готівковій формі, щомісячно державний бюджет недоотримує більш як 100 тисяч гривень. Це все відбувається на протязі останніх 4 років. Питання до відділу оренди – хто збирає грошові готівкові кошти?
 9. В приміщеннях Спорткомплексу НАУ та Центру культури і мистецтв НАУ проходять численні заходи, спортивні зали використовуються сторонніми особами які за зали платять готівкові кошті без оформлення відповідних договорів оренди, в палаці культури і мистецтв частина заходів сплачується в готівковій формі, не відбувається оформленні договорів як того вимагає чинне законодавство України. Тобто щомісячно на потязі останніх 4 років державний бюджет недоотримує більш як 200 тисяч щомісячно від таких дій. Також у ЯхтКлубі НАУ плата за розміщення яхт та катерів та будинків збирається в готівковій формі. Питання до керівників відповідних структурних підрозділів.

Вказані вище численні значні факти корупції адміністрації НАУ також були зафіксовані у відповідних аудитах Держаудитслужби України та в акті перевірки Рахункової плати та перевірках інших контролюючих та правоохоронних органів.

Прошу Вашого втручання та проведення масштабного розслідування щодо корупційних дій посадових осіб НАУ які направлені на грабунок державного бюджету України, зловживанням службовим становищем та привласненням державних коштів в особливо великих розмірах.

Копію моєї заяві зі вхідним номером прошу прислати на мою електронну адресу – [email protected] Відповідь також прошу прислати на мою електронну адресу.

 

Коментар редакції.

Будемо сподіватися, що Андрієвський не зможе втрутитися і врятувати ботоксного від справедливого покарання.

 


Коментарів 4 Додати коментар

 • Хіба таке може бути?
  Не вірю!
  Може Ісаєнко не знає?

 • 1. Та ви шо. Это ж с 2008 года такое неподобство. А кто тогда был ректром? Шо не Исаенко? ))
  2. Опять же старая история. С 2007 так работает. Кто был ректором см. выше ))
  3. Всегда студстоловая обслуживалась и обслуживается через аппарат. И 1, и 2 этаж. Это ложь.
  4. … с 2013 года. Кто был ректор мы тоже помним ))
  5. Обычная практика, с 2000-х годов. Как и сдача ДК без договоров баптистам, анан…стам и прочим ))
  6. Ну не стороние ))) Практика с 2007 года. Это что, секретарь приемки бабки чемоданами таскал )))
  7. Верю. Фестивали там проводятся регулярно. Лет 20. И все без аппаратов ))
  8. Всю дорогу собирали бабки. По гривне, потом по 3, ну т.д. Ничего нового. Практика 20 лет.
  9. Тоже активная практика лет 20.
  Это шо ж товарищи получается? Выходит за это отвечать нужно будет всем? )) Ну с 2007 года? А они согласны? Вы это товарищ Жизнев аккуратнее там ))

 • 8. Стоянки на території НАУ. Людина забула вказати (або не знала про її існування), ще одну парковку перед гуртожитком №1. Оплата готівкою, квитанції відсутні. Кошти збирає особисто начальник відділу безпекової діяльності НАУ Поліщук Юрій Аркадійович, або його заступник Ткаченко Олександр Володимирович. Сторожі зобов’язані кожного дня доповідати Поліщуку по мобільному, скільки за день назбиралось коштів. Такий собі контроль за сторожами (а може й за замом), щоб останні не крали гроші.

 • Пора этих ворюг и ,долбоебов во главе с пидорчонком Исаенко на нары.Превратили ,некогда славный ВУЗ,в личную кормушку Андриевского,Гриневич,Исаенко и всего его воровского шобла.

Залишити коментар