ПСЕВДО#ПРОРЕКТОРА НАУ ШУЛЬГУ ВИКЛИКАЮТЬ ДО СУДУ

Лис.9.2016. / Коментарів: 3

____4073_729x547

Феміда так і не відпускає із своїх рук екс-губернатора, екс-нардепа Володимира Шульгу, як би він не намагався позбутися слави корупціонера і шахрая. Сумський адвокат Юрій Ломака у Фейсбуці повідомив, що опального діяча викликають до суду на допит  щодо вимагання хабаря у розмірі 2 мільйони гривень.

Юрист нагадав про суть справи:

www.facebook.com

І знову про вимагання хабаря в 2 млн грн та Шульгу Володимира Петровича.

Для тих, хто писав та казав, що ніколи ніхто не змусить Шульгу з’явитись до суду для дачі показів. Так от, Суд викликав Шульгу до суду для його допиту.

А раніше було таке.

Влітку 2014 року генерал Волик звернувся до Генеральної прокуратури та Служби безпеки з заявою про те, що тодішній голова ОДА Шульга В.П. вимагає у нього 2млн. грн. за невчинення перешкод у подальшому перебуванні Волика на посаді начальника обласного управління МЧС. Певний, що раніше не було в країні випадків, коли генерал звертається до правоохоронних органів з такою заявою на голову ОДА.

Слідчі зібрали докази, які підтверджували факт шикарного життя Шульги не на одну зарплату, факт отримання частини з грошей, які він вимагав, витрачання їх на власні потреби… Скажу чесно, захоплююче читати документи, складені оперативними працівниками СБУ. «Вели» вони його довго та на совість.

Потім, в Генеральній прокуратурі вирішили, що ці слідчі дуже завзяті і змінили їх на іншого, який висунув обвинувачення не Шульзі, а його помічниці. За версією прокуратури вона вирішили обдурити генерала Волика, заволоділа його коштами, а після цього витратила їх на шикарне життя Шульги. Як на мене, то повна дурість, а не обвинувачення. Жодної логіки та мотивування. З оперативниками СБУ теж вийшла прикрість. Їм заборонили займатись цієї справою.

Шульга сподівався, що так пройде і він проскочить. Але сталося не так, як йому гадалося. Він для цього задіяв багато кого. Навіть пропонував свої помічниці «взяти» усе на себе, а він домовиться на рахунок умовного строку. І це при тому, що умовного строку по такій статті і бути не може. Головним було «засадити» цю помічницю на тривалий строк. Щоб «сиділа» і багато не розповідала. Він навіть привласнив гроші, які були зібрані для її застави і тому вона просиділи 6 місяців в Лук’янівському СІЗО, а коли закінчився строк тримання під вартою (саме через вона вийшла з СІЗО), то він сказав їй, що то він «порешав це питання» і вона йому за це винна. Мерзота так мерзота. Жінка просиділа півроку в страхітті за Шульгу.

Сьогодні Суд призначив судовий розгляд і вирішив, що ШУЛЬГА БУДЕ ДОПИТАНИЙ В СУДІ. А також будуть допитані деякі місцеві депутати від БЮТу.

Шильга сам себе загнав в пастку, а от чому, дізнаємось згодом.

Відразу напишу для скептиків: якщо Шульга не з’явиться до суду, то має всі підстави отримати грошове стягнення від 0,5 до 2 розмірів мінімальної заробітної плати, а потім привід (примусове супроводження Шульги з можливістю застосування заходів фізичного впливу).

Джерело: debaty.sumy.ua


Коментарів 3 Додати коментар

  • Воно ще вчить когось, а саме вже обісралося по самі вуха! А чого тут дивуватися? Який чи яка керманичі, таких собі в підпаски вибирають. По ним вже давно тюрьма плаче)))

  • Шульгавому лучше сесть за свои делишки. Нежели придет время и будет получать подсрачников от всего коллектива НАУ.Держись Вовка. Осталось недолго.

  • Отже, є надія, що справедливість існує! Будемо сподіватися, що скоро і решта членів злочинної зграї, що вже більше року гвалтує університет, підтягнется до Шульги на допити на чолі з Ісаєнком.

Залишити коментар