«Радіємо» за РЕЙДЕРІВ

Тра.4.2016. / 1 коментар

Нещодавно в топі на офіційному сайті НАУ «висіла» публікація про те, що для РВВ НАУ було закуплено нову техніку. І все це добро «за особистої підтримки Харченка».

Редакційно-видавничий відділ НАУ нарешті отримав сучасну техніку та нові можливості

312

Ну що можна сказати про цю безсоромну агітку. Ніколи, за всю історію університету офіційний сайт не слугував рекламним майданчиком для конкретної людини. Тільки новини. В даному випадку говорити про те, що Харченко «благодєтєль, отєц родной», який при усьому власному негативі хоче здаватися рятівником університету, надією колективу. А піарнутися на закупці в 1 гривню на цілих 100 – великого розуму не треба. Але є у Харченка «сотоварищи» одна дуже ризикована риса – думати, що хтось дурніший. Багато разів він на цьому на цьому погорів, коли відмивав наукові кошти, але продовжує вперто наступати на граблі.

А мова ось про що. Для колективу закупівля «пристрою» – красива кольорова обгортка. Для себе – неабиякий зиск. Не важко було промоніторити ціни на ринку і дійти до невтішних для рейдерів та особисто «надєжди універсітєтской дємократіі» Харченка висновків. Вони тупо відмили неабияку суму лише на закупівлі одного пристрою.

Порівняймо ціну, за якою була здійснена закупка:

ddddd

Закупка проведена рейдерами:

32132

Закупка для порівняння з реальною ринковою ціною:

3213312312

Джерела посилань:

  1. http://bestprint.ua
  2. http://asteks.com.ua
  3. http://liderltd.com.ua
  4. http://liderltd.com.ua
  5. http://liderltd.com.ua
  6. http://liderltd.com.ua

Отже, чистий «навар» складає 46 390 гривень. Навіть якщо врахувати «обналічку» для рейдерів у кілька відсотків, то сума досить пристойна.

А одразу після закупки: Харченко з Жудовою відвідали Вроцлав, Майснер з дружиною гайнули до Риму, а Бадрудінов з недобитим Квітом полетіли відпочивати в Баку.

Совпадєніє?

Нє думаєм…

P.S. Матеріал багатофункціональний: для колективу і для правоохоронних органів.


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар