Реакція мережі на слова Квіта: «…Пасивні викладачі і байдужі студенти – це реалії сучасної української освіти”

Чер.1.2016. / 1 коментар

Переклад тексту доповіді екс-міністра освіти і науки Сергія Квіта на засіданні Атлантичної ради 23 травня 2016 року у Вашингтоні (США).

“Більшість університетів досі не скористалась перевагами вузівської автономії, тому що їх керівництво не бажає брати на себе відповідальність за прийняття рішень і працювати в напрямку покращення якості освіти. Нам часто доводиться стикатися з різними освітніми установами, які називаються “університетом”, але вони не мають нічого спільного з університетами крім назви. Консервативні ректори, пасивні викладачі і байдужі студенти – це реалії сучасної української освіти”.

 

Ганна Чепелюк  Ні про що.

Viacheslav Anissimov   Всі погані. Розпустити, розігнати, грошей не давати. А хто він такий, щоб так говорити? Як можна після двох років у міністерському кріслі так паплюжити галузь, якою керував.

Mikhail Borisov   Как в старом одесском анекдоте: “Так, Изя, кто бы говорил!”. Просто дурачок. І це воно так на Атлантичній раді гімном обливало вітчизняну освіту? Паскуда!!! А рівень зарплати вчителя і викладача він теж озвучив? Корупціонер хрЕновий. То йому сосун писала і підсунула. Бо він сам імпотентний чувак оказався! )))))) Університети не можуть скористатися автономією? А він її давав, рейдер вонючий!!!


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар