Репресії проти студентів набирають обертів

Після звернення студентів університету до Ісаєнка, яке підписало понад 500 молодих людей, де йшлося про те, що студенти не бажають бачити проректором університету лже-вченого Ю.Теслю, проти них почалися репресії.

На адміністративній нараді деканам було роздано копії підписів студентів і доручено деканам, заступникам деканів, завкафедрам, викладачам, кураторам провести зі студентами бесіди і «переконати» у тому, що насправді Тесля – видатний вчений і «дуже потрібен університету».

snymok

При цьому самого тексту звернення ніхто не отримав. Таким чином, невідомо у чому переконувати студентів. Так само як невідомо нічого про «вчення Теслі», його праці, які в університеті імені Шевченка викидають у сміття.

Продуктивною була б думка про те, що сам Тесля мав би зібрати колектив і представників студентів та ознайомити бажаючих з основними концептами своєї «теорії». Але до такої раціональної думки не можуть дійти ні лже-ректор, ні лже-проректор. Набагато легше для них завантажити дурною роботою десятки людей і доручити їм в такий спосіб прикривати ідіотичні рішення керівника.

Як бачимо, репресії проти студентів продовжуються. так само як і проти викладачів, які не бажають миритися з тим, що відбувається в університеті. Думаючих і досвідчених заступників деканів легше звільнити, ніж прислухатися до їх фахової думки.


Залишити коментар