Рейдер Бадрудінов переймається прозорістю

Бер.23.2016. / 1 коментар

Батрудінов

Сьогодні не варто повертатися до статті «Бадрудінов знов повертається на смітник?», де мова йшла щодо корупційних справ Бадрудінова, а саме про порушення:

  • п. 5 ст. 63 Закону України «Про освіту»,
  • ч. 4 п. 3 ст. 70 та п. 1 ст. 71 ЗУ «Про вищу освіту»,
  • ч. 4 ст. 13, п. 10 ч. 3 ст. 29 , ч. 7 та ч. 8 ст.43, ч. 3 ст. 47, ч. 1 ст.48, ч. 6 ст. 56 Бюджетного кодексу України
  • ст.2, ч.4 ст.13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»
  • п.п. 8,17 Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 796
  • п. 1.2. Порядку надання інших платних послуг державними та комунальними навчальними закладами (в тому числі відповідно пунктів 8 та 14) затверджено спільним наказом МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ та МІНІСТЕРСТВА ФІНАНСІВ УКРАЇНИ від07.2010  N 736/902/758 (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 листопада 2010 р. за N 1196/18491)
  • п. 20, 22 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого Постановою КМУ № 228 від 28.02.2002

Правоохоронці дадуть належну оцінку в діям керівника/колишнього керівника Наглядової ради Національного авіаційного університету Бадрудінова Олександра Кахрудіновича. Склад кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України.

Колишній голова Батрудінов

Сьогодні ж спробуємо розгледіти в Бадрудінові чи то письменника, чи то журналіста. Тупо вкрадені у опонентів слова, речення, цілі абзаци у назвах та текстах. Не будемо зупиняться на тому, що «УМ» останнім часом перетворився у «зливний бачок» дешевих сенсацій. Гроші не пахнуть.

Дивно чути про мораль від людини, яка не знає не просто суті цього слова, а й про його існування взагалі. Смішно і сумно спостерігати як сміттяр-барига аж із штанів вилазить, щоб покерувати академічним освітнім закладом, нагнути в стилі 90-х і кожного професора окремо, і весь науковий колектив зокрема.

Пнеться, неук, аж очі вилазять, поспішає, бо невдаха-міністр, з благословення якого затіяно цей жахливий експеримент над величезним університетом, гордістю освіти України, дуже скоро буде щодня ходити не на роботу, а на допити в НАБУ. Кілька днів залишилося.

І забере з собою Квіт і своїх посіпак – Бадрудінова, Майснера, Авдєєва, Калиту та Іванову. І опиниться вся ця «шайка-лєйка» десь біля злочинця Шульги, окраси рейдерської групи, родзинки «молодої команди» Квіта.

Як нестримно звучить голос «правди» з брехливих вуст у газети про «вигадки» і «бажання очорнити» тимчасове керівництво університету. В атмосфері нав’язаної колективові брехні та терору хтось мав взяти на себе відповідальність та сміливість сказати правду і виступити альтернативою брехливому офіційному сайту університету, де під яскравою обгорткою приховуються відходи з бородянського сміттєзвалища.

Хіба неправдою є те, що «барига зі сміттєзвалища» незаконно призначений Квітом головою НР університету і йому в ньому не місце? Хіба неправда те, що аферистом Майснером тюрма плаче? Хіба неправда, що Шульга злочинець? Хіба неправда, що рівень інтелекту Калити не відповідає її посаді? Хіба неправда, що Харченко зрадник? Хіба неправда, що Авдєєв «два метра тупості»? Що з викладеного в матеріалах сайту та газети є неправдою? Може те, що Квіт виявився неадекватним міністром і «аморальним типом»? Отож.

І газету, і сайт читають тому, що хочуть знати правду. Індикатором правдивості видання є його популярність. І достатньо подивитися статистику відвідувань, щоб зрозуміти, що ніякі замовні за великі тисячі доларів брехливі статейки, написані посередніми авторами, не можуть заслонити собою гіркої правди про те, що відбувається в університеті. Навіть безсоромно поставлене під нафталіновим дурним текстом прізвище людини, яка не здатна грамотно скласти речення, не те, що цілий текст, яка «в слові з трьох букв робить п’ять помилок, з яких дві у переносі».

1

Ну а «диковиними» словами «алегорія, задум, кульмінація» освічену людину не злякаєш, так само як пустими потрясіннями спертого від бородянських відходів повітря, яке не дає вже майже рік нормально дихати на території університету. Це той випадок, коли «автор» сам у захваті від свого «високоінтелектуального» творіння.

Не напружуйтесь, не шукайте знаряддя для креслення,  в напруженні не згадуйте імя по-батькові Кульмана, просто знайдіть у Вікіпедії тлумачення цих слів, якщо вмієте, звісно, впевнено користуватися комп’ютером. А якщо комп’ютер лякає, передзвоніть до кума «Герменевтіка», він розтлумачить, і не лякайтесь він живий і здоровий.

В гробу квиту ложили квиты

А у статті «В гроб Квіту ложили квіти» викладена не брехня, а факти, які можна подивитися на відео

Словом, підрозділ, створений  вбивцею української освіти Квітом для знищення Національного авіаційного університету, скоро накаже довго жити. Ну не тягнуть вони, «кишка тонка». І наша їм порада – збирайте манатки до того, як вас нікому буде захистити. Ганьби не оберетеся. Хоча для вас слово «ганьба» також предмет темний, бо після всього, що ви натворили, зрозумілішим буде слово «тюрма».

Місце біля Шульги пустує. Та й якось незручно, коли поплічник за всіх віддувається. Самотньо йому там, підтримали б…


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар