Рейдер Бадрудинов утікає з НАУ? А хто відповідатиме за скоєне – Квіт?

З величезним задоволенням з газети «Україна молода» довідався про те, що «мусорний король» Бадрудінов вже не голова наглядової ради НАУ, а екс-голова. В «УМ» він розмістив статтю, де «розписав» про нібито зловживання Луцького і Кулика. Така заказуха в «Україні молодій» коштує недешево – біля 5000 доларів США. Головний редактор М.Дорошенко, кажуть кум Квіта, родом з Хоружівки, давно промишляє такими дешевими сенсаціями. Але дуже добре на цьому заробляє.

Автором статті ніби-то є Бадрудінов. Але людині, яка хоч раз зустрічалася з цим сміттєвим баригою, одразу стає зрозумілим, що написати щось, а тим паче статтю в газету – річ для примітивного інтелекту Бадрудінова є непідйомна. Та й у статті нічого нового – передрук нафталіновий матеріалів, типу «вкрадено 300 мільйонів», яких ніхто так не може знайти.

Ноу-хау полягає лише в тому, що співавтором у цій фальшивці виступив нєкто Симоненко, недозасуджений за замах на вбивство колишній проректор, який намагається у будь-який спосіб повернути собі повноваження забудовника території НАУ.

Офіційних документів з цього приводу відставки Бадрудінова не існує, крім підпису статей у інтернет виданнях.

Україна молода

Такий розворот подій слід ретельніше розглянути. Хоча спостерігати за «бєспрєдєлом» Квіта ми вже звикли. Він може розродитися будь яким наказом в самий непідходящий момент.

Такий несподіваний поворот подій очевидно міг бути реакцією на вікрите проти Бадрудінова кримінальне провадження за крупні зловживанняі проведення досудового слідства (стаття «Бадрудінов знов повертається на смітник?»)

Пригадайте коли в останнє ви отримували вказівки від афериста Бадрудінова? Правильно. Давно.

Так що цілком можливо, що Квіт знову перепідписав заднім числом свій наказ про призначення свого кума-поплічника Бадрудінова головою наглядової ради нашого університету. Але тримає цей дурний наказ десь у себе в столі, для того, щоб показати його слідчим і відвернути небезпеку від свого посіпаки Бадрудінова, а коли «гроза мине», знову посадовити його на наувський трон. Та вже не встигнуть. Злодійкуватому міністру Квіту недовго залишилося царювати.

І відповідати перед Законом буде, бо напідписував вже наказів не на одну статтю Кримінального кодексу.

 Р.s.

Україна молода 2

Одна із статтей в Газеті Бадрудінова? Дивною виглядає «підтримка» Бадрудіновим Квіта і уряду. 


Залишити коментар