РЕЙДЕР ОЛЕКСАНДР БАДРУДІНОВ ЙДЕ НА «ПОСАДКУ»!?

Сьогодні, після неминучого звільнення Квіта, варто повернутися до статті «Бадрудінов знов повертається на смітник?», де мова йшла щодо корупційних справ Бадрудінова, а саме про порушення:

  • п. 5 ст. 63 Закону України «Про освіту»,
  • ч. 4 п. 3 ст. 70 та п. 1 ст. 71 ЗУ «Про вищу освіту»,
  • ч. 4 ст. 13, п. 10 ч. 3 ст. 29 , ч. 7 та ч. 8 ст.43, ч. 3 ст. 47, ч. 1 ст.48, ч. 6 ст. 56 Бюджетного кодексу України
  • ст.2, ч.4 ст.13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»
  • п.п. 8,17 Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 796
  • п. 1.2. Порядку надання інших платних послуг державними та комунальними навчальними закладами (в тому числі відповідно пунктів 8 та 14) затверджено спільним наказом МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ та МІНІСТЕРСТВА ФІНАНСІВ УКРАЇНИ від07.2010  N 736/902/758 (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 листопада 2010 р. за N 1196/18491)
  • п. 20, 22 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого Постановою КМУ № 228 від 28.02.2002
  • Квит Бадрудинов Харченко

Правоохоронці дадуть належну оцінку  діям керівника/колишнього керівника Наглядової ради Національного авіаційного університету Бадрудінова Олександра Кахрудіновича. Склад кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України.

Сьогодні ж варто розглянути його корупційні оборудки з Квітом.

Про рейдерське захоплення НАУ з благословення Квіта знають і в АП, і в КМУ, і у ВРУ, і в МОНУ, і в МВС, і в Генпрокуратурі, і в офісі Омудсмена, і в ІСАО, і в Посольствах провідних авіаційних держав світу і, ясна річ, в судах.

Свавіллю Квіта і його «бородянської команди» приходить кінець.

Багато писано-переписано, але крапку ставити зарано – зявився ще один, новий епізод.

Як відомо Бадрудінов, директор Бородянського сміттєзвалища, кум Квіта, в листопаді минулого року став головою так званої Наглядової ради НАУ, цинічно змістивши руками того ж Квіта з посади голови НР Героя України (посвідчення № 1) льотчика-випробовувача Олександра Галуненка.

Для легалізації себе в НАУ  Бадрудінов пропонує геніальний у своїй цинічності, аморальності та протиправності вихід – наділяє себе, коханого, повноваженнями, які не снилися навіть міністрові в умовах дії чинного Закону України «Про вищу освіту», де чітко визначено обов’язки та права працівників і студентів, автономію вишу тощо.

Бадрудінов разом з Квітом «творить»  «Положення про Наглядову раду Національного авіаційного університету», в якому голові наглядової ради передається вся повнота влади в НАУ. При цьому відсутня будь-яка відповідальність.

Всім колізіям настає кінець! Усі юридичні тлумачення відтепер не мають жодного сенсу! Щоб керувати топовим внз не потрібно мати досвіду роботи у вищій школі, вчених звань, ступенів та інших «дрібничок». Не потрібно навіть проходити передбачену Законом процедуру виборів ректора. Достатньо бути кумом міністра Квіта і підписати у нього папірець, яким надати собі владні повноваження.

Просто соромно за такі речі. І боляче, що навіть після Майдану Кумоство і Квітовство не зникло, проте рейдер Олександр Бадрудінов впевнено йде на «посадку» і це буде не сміттезвалище!


Залишити коментар