Рейдери Бадрудінов, Майснер і Ко: Початок агонії

Калейдоскоп подій, особливо протягом останніх тижнів, навколо санкціонованого Міністром Сергієм Квітом рейдерського захоплення Національного авіаційного університету та поява «перших ластівок» – довгоочікуваних в університеті перших рішень судів щодо незаконності переслідування рейдерами працівників та щодо негайного поновлення незаконно звільнених на своїх посадах, нагадали про існування одного, так би мовити, «документа», датованого ще листопадом 2015 року.

Маю на увазі «Розпорядження» особи, яка називає себе в.о. першого проектора, Майснера за №138/роз від 20.11.2016 р. «Щодо забезпечення належної охорони державного майна в НАУ та належного рівня безпеки життя та здоров’я співробітників і студентів». Як голосно та загрозливо звучить заголовок «розпорядження»! Хто з посадових осіб спробує його не виконати, якщо в ньому йдеться про такі серйозні питання?

Проте цей розлогий «документ» цікавий тим, що до «забезпечення належної охорони державного майна в НАУ та належного рівня безпеки життя та здоров’я співробітників і студентів» він не має ніякого стосунку.

Він спрямований винятково на недопущення повернення на своє робоче місце проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Ірини Борисівни Зарубінської, а в перспективі – її колег та інших незаконно звільнених працівників.

Бо особи, які зараз називають себе проректорами (Майснер, Шульга, Іванова, Авдєєв, Каліта), завезені з бородянського сміттєзвалища, одного з найбільших у Київській області, власником якого є Бадрудінов, із самого початку своєї появи в університеті, впевнений, розуміли, що рано чи пізно будуть відправлені туди, звідки їх завезли – на бородянське сміттєзвалище, причому, на відмінність від рейдерів, силою Закону.

Ось запалений мозок Майснера, під керівництвом «пахана» Бадрудінова, і винайшов те, на що був здатний, – згадане вище «розпорядження», контент та стиль викладення якого більш ніж красномовно свідчать про IQ рейдерів та їхні наміри.

Не посвячена в події в університеті людина, не знаючи психогенезису рейдерів, після ознайомлення з цім «документом» може, навіть, подумати, що у ньому викладена якась маячня. Може це так і є. Просто через свої певні психо-фізіологічні особливості автор «розпорядження» виклав його контент так, як зміг, унаслідок чого у читача можуть виникнути певні запитання, які лежать у спеціальній площині. Але у нас є свої запитання з погляду на непрофесіоналізм, недолугість та самовпевненість рейдерів, над чим потішається весь університет.

Наприклад, Майснере, чому Ви не дали доручення своєму поплічнику адвокату Липовому заручитися підтримкою Інституту держави і права і лише після цього виготовляти своє «розпорядження»? Вважаю, що висновок цього інституту з дозволом «замінити внутрішні механізми замків дверей» кабінетів проректорів, був би для Вас більш ніж доречним. Ай-яй-яй, Майснере! Як же Ви не подумали про це?

Правда, злі язики подейкують, що в Інституті держави і права зараз певний «напряг» через скандальний висновок цієї установи щодо можливості обіймання в Національному авіаційному університеті посад проректорів особами без наукових ступенів та вчених звань. Але то – проблема керівництва цього інституту. Хай розбираються: хто просив про такий висновок, кого просив, хто виконував, хто затверджував, на яких умовах?

Що ж стосується Ірини Борисівни Зарубінської, то, як уже відомо всім, вона виграла суд щодо свого поновлення на роботу на посаді проректора, виграла апеляцію щодо судового провадження, причому достойно, впевнено, як і належить доктору наук, професору, яка обіймає свою посаду відповідно до вимог чинного законодавства та Статуту університету.

Впевнений, виграють суди і прийдуть на свої робочі місця і решта її колег, усі незаконно звільнені працівники університету. Це буде, обов’язково буде, як би ви не намагалися, панове Бадрудінов та Майснер, зірвати, відтермінувати судові процеси! Рано чи пізно, але суди дійдуть свого логічного завершення. Не сумнівайтеся!

Тому що ви, Бадрудінов та Майснер, разом із своїми поплічниками – наперсточники, і вся затіяна вами афера лопається у всіх на очах, що колективу університету все було зрозуміло із самого початку. Кого ви хотіли зламати, поставити на коліна і «дерибанити», наперсточники? Колектив Національного авіаційного університету, всесвітньо відомого авіаційного вищого навчального закладу, з такою славетною історією, з такими традиціями, з такими гордими, високоінтелектуальними, з високим рівнем самоусвідомлення працівниками та студентами? Ось – вам, як було сказано і, навіть, показано певним жестом в одній із вистав «95-го кварталу» з демонстрацією розміру цього «ось»! Вас не туди спрямував Міністр Квіт, панове наперсточники! Він помилився разом з вами адресою.

Судячи з вашої нервозності, панове Бадрудінов та Майснер, ви не в захваті від своїх перспектив. Нічого. Ви ж повинні розуміти, що наперсточники інколи попадають на серйозних людей і отримують не те, що планували. А тут у вас все не «по Сеньке шапка». Тут – Національний авіаційний університет! І крапка!

Так що будете ви Національний авіаційний університет обходити разом із своїми поплічниками стороною і згадувати його лише у своїх кошмарних снах. Впевнений, що як кошмар будуть згадувати дні вашого перебування в університеті і його працівники та студенти. О, щоб не забути, подумайте на перспективу про більш надійний «дах», бо той, що у вас є зараз – драний. Сподіваюсь, ви розумієте, про що я.

1

До речі, як себе почувають ваші інші поплічники-псевдопроректори: Шульга, Іванова, Авдєєв, Каліта? Адже їм, судячи з всього, скоро разом з вами доведеться ходити по судах, як мінімум, у якості свідків. Тому хай не розслабляються і готуються, вивчають, на всяк випадок, КПК України. Може знадобитися.

А як почуває себе ваша маріонетка, панове Бадрудінов та Майснер? Більше ніж зображено на цьому фото, словами не скажеш. Дійсно, маріонетка в руках «сміттєвого короля». Сумне, жалюгідне видовище…

Пане Бадрудінов, може Вас цікавить питання щодо працевлаштування Ваших підопічних – поплічників-псевдопроректорів на Вашому сміттєзвалищі? Що вони там робитимуть? Вважаю, проблеми немає. Лопати їм у руки і – вперед, розгрібати сміття. Адже із засобів масової інформації відомо, що Ваше сміттєзвалище вже створило зону екологічного лиха в Бородянському районі. Так що робота для них буде гарантована.

Але уважний читач, обізнаний з гендерною проблематикою, може зауважити, що серед псевдопроректорів є дві жінки і лопати їм якось не дуже пасуватимуть. Знов проблеми немає. Адже відомо, що бомжі з усіх смітників збирають рештки їжі і приносять своєму «пахану». Ось Іванова з Калитою і будуть годувати своїх колег, коли ті зголодніють. Ви, пане Бадрудінов, можете, навіть, конкурс серед них на кращу годувальницю організувати. Вони, впевнений, отримують велике задоволення, бо будуть працювати, по-перше, згідно із своєю компетентністю, а по-друге, за підсумками конкурсу будуть завжди «в призах», як кажуть спортсмени. Адже їх всього двоє.

Між іншим, заможні люди викидають на смітники не повністю випиті пляшки із спиртним. Ви уявляєте, пане Бадрудінов, яке на сміттєзвалищі роздолля для ще одного Вашого поплічника – колишнього сумського губернатора Шульги! Він, навіть, може бар відкрити для бомжів. Якщо не буде дуже жадібним, то в його барі будуть збиратися бомжі з усієї округи. Шульга при цьому буде «на коні», розповідаючи, як він був губернатором, як «кидав» на гроші людей, які судяться з ним до цього часу, як його, як останнього п’яничку, за ноги таскали по підлозі працівники ресторану разом з міліцією, коли він трошки не розрахував із спиртним. До речі, відповідні відео та інші матеріали Ви можете побачити на сайті www.reider-nau.com. Подивиться, впевнений, Вам буде цікаво.

Ще одному псевдопроректору Авдєєву сміттєзвалище також буде в нагоді. Там для цього колишнього керівника авіакомпанії «Аеросвіт» можна серед місць проживання бомжів побудувати персональну схованку. Схованка може йому знадобитися, бо він, як і колишній губернатор Шульга, також перебуває під слідством за банкрутство авіакомпанії та невиплату багатомільйонної заробітної плати її працівникам. Як бачите, Ваше сміттєзвалище, пане Бадрудінов, є дуже перспективним місцем для Ваших поплічників, причому, для всіх.

Але повернемося до «розпорядження». Ви, Майснере, інформуєте в ньому колектив університету, що «…порушено кримінальне впровадження» (виділено нами). Яка безграмотність особи, що називає себе не лише першим проректором, але й дипломованим юристом! Мало того, що Ви обманюєте людей по суті, так Ви ще і не в ладах з грамотою. Адже Ви не володієте юридичною термінологією, яка відома навіть студенту-першокурснику юридичного факультету. Майснере, Ви що, свій диплом юриста купили?

Добре поінформовані люди кажуть, що Ви останнім часом інтенсивно вивчаєте німецьку мову. Напевно, тому, що в Національному авіаційному університеті у Вас з поплічниками вийшов «облом», починається агонія і Ви, буцімто, маючи паспорт громадянина однієї з країн Євросоюзу, готуєтеся до переїзду на постійне місце проживання до цієї країни, так би мовити, на «запасний аеродром».

Але Ви, Майснере, не забувайте, що разом з Бадрудіновим та з іншими вашими поплічниками-псевдопроректорами потрібні живими та здоровими тут, в Україні. Бо на вас чекає суд за всі ваші злодіяння і обов’язково – кримінальне провадження (виділено знов нами).

Адже, як сказав свого часу поет, «Есть Божий суд, наперстники разврата. Есть грозный судия, он ждет. Он недоступен звону злата. И мысли, и дела он знает наперед!».

Дмитро Гончаренко


Залишити коментар