Рейдери Квіта приклали руку до банкрутства Хрещатика

(по матеріалам з ФБ)

Новітня історія держави знає багато випадків, коли проста тупість та захланність окремих людей призводить до негативних наслідків, які стосуються мільйонів людей. Особливо чутливо реагує на такі ситуації банківський сектор. Йому пощастило вижити у найнестабільніші 90-ті. Тоді ніхто навіть не підозрював, що через 20 років банки матимуть ще більші проблеми.

Є дуже примітивна технологія для створення проблем банку. За кілька місяців розганяється інформаційний сигнал в якості чуток про нібито швидке банкротство банку. Наприклад такого гранда як Промінвестбанк, який ще 10 років тому входив у трійку найстабільніших і найбагатших. Але знаходиться кучка провокаторів, які зумисно починають розповсюджувати брехню про те, що банку залишилося жити недовго.

Спочатку ці розмови відбуваються між простими вкладниками, які мають лише зарплатні карточки, потім наполегливо тиражуються чутки уже серед тих, хто має депозитні рахунки, згодом серед юридичних осіб – клієнтів банку. Через місяць-другий люди перестають залишати гроші на карточках, забираючи все після отримання зарплати, потім перестають продовжувати депозитні договори, потім юрособи переводять свої рахунки в іншиі банки… ну а потім до банкрута вводиться тимчасова адміністрація.

Така ж доля спіткала Хрещатик. Осередок руйнування окопався в НАУ, в особі таких собі Бадрудінова та Майснера, яким дуже кортілося перевести рахунки університету до Привату (інтерес Бадрудінова) та Ощадбанку (інтерес Майснера). Обидва за захід інших банків отримали до 2% від кожної нарахованої зарплати.

Але вони явно перестаралися, бо їх «рейдерський пил» перейшов усі дозволені межі. Постраждали не тільки маса людей, але й в першу чергу власник – Василь Хмельницький, та, увага!, його бізнес-партнер в освітньо-земельних оборудках – шеф рейдерів міністр Квіт.

А тепер запитання: чи пробачать цим двом дрібним комерсантам двоє крупніших комерсантів?

Побачимо…


Залишити коментар