Рейдери НАУ вкотре намагаються ввести колектив в оману

Щодо чергової дезінформації, яка викладена на офіційному сайті НАУ

Шановні колеги

«Бородянська банда» вкотре намагається ввести колектив в оману. Тобто нахабно бреше. Воно виклало на офіційному сайті інформацію про начебто виграний суд щодо легітимності «нового складу вченої ради».

Правда така:

  1. О.Пунда оскаржувала наказ про незаконний розпуск попереднього складу вченої ради.
  2. Легітимність нинішньої т.зв. «вченої ради» у даному судовому провадженні не розглядалася.
  3. Ухвала суду жодним чином не легітимізує наказ Харченка про новий склад вченої ради 358/oд від 22.12.2015 «Про затвердження складу вченої ради».
  4. Ухвала Солом’янського суду щодо визнання незаконним та скасування наказу № 307/од від 26.10.2015 року не набула законної сили, оскільки була оскаржена в установленому законодавством порядку. Справа перебуває в апеляційному суді м. Києва. Лише за наслідком прийнятого цим судом рішення можна робити висновок щодо законності вищезазначеного наказу.

Поплічники Квіта протягом майже року тільки програють суди, але не виконують їх рішення.

Жоден суд не визнає легітимність вченої ради, у складі якої немає студентів. Жоден суд не присвоїть неуку Майснеру вченого звання чи ступеня, жоден суд не визнає законним перебування на посаді втікача-шахрая Шульги, жоден суд не додасть випадковим Калиті си Авдєєву хоча б кількох років досвіду роботи у вищій школі. Ну і жоден суд не визнає виняткових повноважень «голови Наглядової ради» Бадрудінова.

 

2

1

Джерела: http://people-ua.org https://www.facebook.com


Залишити коментар