«Рейдерські» підсумки 2018-го. Просто «НУ»

Гру.31.2018. / Коментарів: 2

4

Минає ще один непростий рік. І для країни, і для колективу НАУ. Рік, який не виправдав очікувань мільйонів громадян, а загнав їх ще глибше у зневіру та злидні, а владу у ще важчі злочини.

І як би не намагалися придворні політологи та експерти переконати, що високі тарифи – це велике благо, що економіка зростає, тільки ми цього не поки усвідомлюємо, що реформи торкнулися усіх сфер життя і от-от навкруги буятиме «город-сад» – не віриться, не відчувається. Здатність до аналізу ті, що залишилися, не втратили, на відміну від високопосадовців, рівень інтелектуальних здібностей яких виявився набагато нижчим від інтелекту «маленького українця». Саме моральне та розумове зубожіння владної верхівки – найсумніший підсумок року, що минає.

Наш університет – маленька копія того, що відбувається в державі. І результати діяльності його адміністрації співзвучні з ситуацією в країні загалом.

Чим запам’ятається 2018-й для колективу НАУ? Вкрай цинічним нехтуванням Закону бандою Андрієвського-Ісаєнка, «виборами ректора», які стали «притчею во язицех», хрестоматійним прикладом нахабного порушення усіх моральних та правових норм владою. У першу чергу Міністерством освіти і науки України, на чолі з Л.Гриневич, якій асистував на усіх рівнях народний депутат України від Блоку Петра Порошенка Дмитро Андрієвський, держсекретарем МОНУ П.Полянським та колишнім першим заступником міністра В.Ковтунцем. Нелегітимний в усіх сенсах ректор продовжує бездарно керувати університетом.

НАУ в минулому році далі продовжував бути годівничкою для купки пройдисвітів. 2018-й приніс ще більші статки родині Ісаєнків, рекордсменові з крадіжок з бюджету НАУ Ігорю Довбаню, сім’ї Вовк-Бойченко, автору афери із запрошенням Ісаєнка «на трон» Олександру Запорожцю (НАУ), номінантові на премію «найтупіший проректор року» Артуру Гудманяну, «проректору з Окружної» та одночасно студентці НАУ Розі Вінецькій, лжесвідкові Галині Єнчевій, наближеним до Ісаєнка «адміністраторам» Білоус, Жовнірчику, Міхненку, Продіус, фальсифікаторам Ягодзінському, Гребеннікову, Іщенку та багатьом іншим. Нова яскрава адміністративна зірка Валерій Козловський також устиг виявити неабиякі здібності на ниві «управління бюджетом» усього за кілька місяців.

1

Протягом звітного року продовжувалася забудова території фірмами, які афілійовані з нардепом Андрієвським. Працівники кол-центру забудовника, до яких зверталися наші журналісти, чемно відповідають, що всі квартири вже продані, але через кілька місяців радять зателефонувати знову, оскільки зовсім поблизу плануються зведення висоток, «в районі заправки та парку Відрадного», тобто з іншого боку університету. Мабуть, Андрієвський чекає результатів виборів Президента і активно включиться в них на боці чинного Гаранта, щоб закріпити за собою земельну власність колективу.

Знищений потенціал НН інститутів. Усі навчальні структурні підрозділи переведені в статус факультетів. Без потреби, винятково заради тотального контролю над людьми і звільнення неугодних. Активно у цьому процесі допомагали Ісаєнку його найближчі помічники – С.Бойченко, О.Чемакіна, І.Сопілко.

2018-й забрав життя наших колег – Валерія Шмарова та  Петра Клименка. Світла пам’ять! Родини та друзі знають кому «дякувати» за цькування спочилих. Ніхто і ніщо не забуте.

Рекордні суми на закордонні відрядження витратили у минулому році Ісаєнко та Запорожець. Вони співмірні з річним фінансуванням середньостатистичного інституту. Поїздки без найменшого результату, бо важко назвати результатом постановочні фото десятків «підписань про співпрацю», які не завершилися жодною серйозною співпрацею.

Минулоріч ми втратили усю авіаційну складову – Кременчуцький вертолітний коледж та Льотну академію у Кропивницькому. Віднині НАУ можна називати «просто НУ».

Понад 30 мільйонів гривень було потрачено на придуманий Ісаєнком ювілей – 85-річчя НАУ. В дорогих буклетах повністю перекреслена історія НАУ, залишилося тільки три прізвища – Голего, Бабака та самого Ісаєнка. Це вкотре засвідчило яскраві відхилення у психіці «ректора». Лише проект «мармурова підлога» заважив на понад 6 мільйонів гривень. А «колумбарій» перед входом в головний корпус став сумним символом ідіотизму, який відбувається в університеті, з подачі керівництва МОНУ.

49071656_534286880406631_7978594199832363008_n

Десятки мільйонів минулого року пішли на «ремонти у гуртожитках». Десятки! Ця схема надходження в університет цільових бюджетних коштів зараз пильно вивчається правоохоронцями. Гроші надходили не просто так. Мав бути обов’язковий відкат Ковтунцю, а самі гроші освоювалися фірмами Андрієвського. В результаті в грудні Ісаєнко зобов’язав студентів, які проживають у гуртожитках, самим ремонтувати кімнати та коридори. Це також факт, який підтвердить будь який мешканець студмістечка.

Мінімальні за всю історію університету зарплати отримували викладачі та співробітники. Навіть перед Новим роком великі суми преміальних нараховані лише наближеним. Інші – перед святами залишилися з голими окладами і без відпускних. У 2018-му Ісаєнком, Довбанем і Вінецькою було «вимито» понад 75% спецкоштів через ремонти, премії, набавки, відрядження тощо. Звідки ж тоді взятися високим зарплатам?

2018-й запам’ятається також як рік руйнування навчального процесу під керівництвом Гудманяна, через якого, вперше в історії університету, за півроку так і не завершився процес затвердження навчального навантаження, та знищення виховного процесу під керівництвом Вовк. На сьогодні ми маємо жахливу картину падіння якості навчання на всіх курсах, особливо на першому. Бо «інноваційній» Вовк захотілося знищити фестиваль першокурсників «Березневі паростки», обізвати його чудернацьким іноземним словом і провести його якраз перед першою в житті студентів сесією. Результат – першокурсники масово її завалили, бо готувалися до виступів. Цей тупий вчинок випадкового проректора надовго запам’ятається і викладачам, і студентам.

У наступному році є ризик втратити усі службові квартири, за утримання яких уже понад чотири роки університет сплачує мільйони гривень, замість того, щоб у них жили наші викладачі та співробітники. Реалізувати цей асоціальний проект може І.Довбань, який перейшов на посаду голови Солом’янської РДА і в його повноваженнях тепер вивести квартири зі статусу службових.

Незважаючи на загалом непростий 2018-й рік, боротьба проти нав’язаної колективу адміністрації пройдисвітів та злодіїв продовжується. Судові засідання за позовами В.Чепіженка та М.Кулика щодо фальсифікації результатів виборів принесли перші результати – зафіксовано факти фальсифікації результатів виборів, свідки почали давати свідчення і на слідстві, і під час судових засідань.

Ісаєнко намагається максимально затягнути процес, щоб довше красти. Андрієвський також у нього включений, бо втратити для забудови територію категорично не хоче. Але проти фактів важко заперечити.

Ісаєнко в минулому році вирішив майнові проблеми в Канаді і готується у випадку зміни влади дати драла до дочки Анастасії за океан. Думає, що там його ніхто не дістане. Не вийде. Світ відкритий. Безвіз, так би мовити.

У минулому році неймовірними зусиллями, але таки вдалося завалити один зі стовпів, на якому тримався Ісаєнко, – Ковтунця. Його звільнили за те, що систематично вимагав у ректорів «на життя» по «кілька тисяч» американських грошей. А в кінці року пороздавав за відповідну мзду наближеним весь наявний бюджет міністерства, залишивши його рахунок порожнім. «Рейдер» пишається, що у цьому рішенні міністра є й частка його скромної участі.

Після зміни влади в країні та університеті всі фінансові потоки за роки хазяйнування в колективі рейдерів стануть прозорими. Це зобов’язання бере на себе «Рейдер». Усі розміри зарплати Ісаєнка та його посіпак. Усі витрати на закордонні відрядження «ректора», Запорожця, Бойченка, Вовк, Розалінди, Бабікової, Білоус та інших фальсифікаторів. Усі кошториси на проведення ремонтів. Словом, увесь до копійки рух коштів буде викладений у публічний доступ. Це буде ще одним красномовним підтвердженням тотального злодійства та корупції в НАУ та міносвіти.

Найвагоміший, на наш погляд, здобуток минулого року – протести, які, образно кажучи, поступово з «курилки та кухні» переходять на кафедри та в аудиторії.

Упевнені, що 2019-й стане переломним у всіх смислах роком, який все розставить на свої місця і ми матимемо задоволення побачити усю зграю пройдисвітів на чолі з Ісаєнком лаві підсудних.


Коментарів 2 Додати коментар

  • Респект автору! Дуже добре написано!

  • Мне обидно за Альма-Матер

Залишити коментар