Роза-гібіскус – королева НАУ

Лис.12.2019. / Коментарів: 3

Чи знаєте ви, хто в університеті наділений найбільшою владою,  окрім, звичайно,  Ісаєнка?

Роза Вінецька. Вона ж Роза-гібіскус, вона ж проректор з Окружної. Нікому невідома ще донедавна в освітянських колах особа без вищої освіти, яка в нещасному НАУ завдяки близькості до власника НАУ  Дмитра Андрієвського зробила блискучу кар’єру – отримала дві вищі освіти, посвідчення пілота і скоро буде кандидатом юридичних наук (дисертацію для неї завершують писати).

7_vinecka

Крім цього,  вона є головним розпорядником коштів університету.

 

Ви тільки почитайте.

 

Проректор з економіки та господарської роботи венецька Р.М. (з 22.05.2018 по теперішній час) (з 03.07.2017 в.о. проректор з економіки та господарської роботи) – за дорученням ректора представляє університет в інших організаціях та установах, забезпечує координацію діяльності університету за напрямом економічної та господарської діяльності університету в межах посадових обов’язків та делегованих  ректором повноважень, забезпечує організацію господарської діяльності університету, з університету, забезпечує підготовку планів фінансово-господарської діяльності організовує та контролює їх виконання, звітує з цих питань перед  ректором; здійснює планування поточного, капітального ремонту та будівництва, розвитку матеріально-технічної бази, забезпечує  належний стан навчальних корпусів та приміщень університету, забезпечує ефективне використання транспортних засобів університету; здійснює контроль за своєчасним постачанням комунальних послуг, забезпечує укладання договорів за напрямом діяльності, контролює хід їхнього виконання та приймання виконаних робіт і наданих послуг; координує здійснення закупівель засобів матеріально-технічного забезпечення. Проректору з економіки та господарської  діяльності підпорядковані 10 структурних підрозділів.

 

Тепер не потрібно пояснювати «хто в домі хазяйка» і хто відповідальний за найнижчу за всю історію університету якість освітніх послуг.

 

Для прикладу, проректор Оксана Вовк здійснює керівництво поселенням, радою з правопорушень, комісією з заохочень,  молодіжною та інноваційною політико, яких ніхто в очі не бачив і у ваха не слухав.

 

А отримує зарплату вищу, ніж Роза.

 

Хоча, враховуючи обсяги вимивання коштів з університету,  Роза могла б відмовитися від щомісячної «жалюгідної подачки від держави».

 

 


Коментарів 3 Додати коментар

 • Часи такі, скрізь євреі рулять… Ось і Роза Мойшівна з Дмитром Йосиповичем свою хвилю піймали… Дасть Бог не надовго!

 • Лиса Алиса и Кот Базилио.

 • Оця прошмандовка наразі вважається “обличчям” НАУ? Гидко дивитись на цю представницю когорти працівників із Окружної. Розмальована та розцяткована як ялинка на свято… Гейша у всій красі!

  Ще б білизну спідню всім продемонструвала, ба ні, неможливо, бо вона повністю замацана на обмазана біологічними відходами своїх патронів чи патрона. Хто ж їх рахував?

  Але поки таких потвор будуть обслуговувати та писати за них “наукові” праці ті люди, що за копійки і матір рідну продадуть, то такі виродки людського роду будуть вами керувати і жирувати надалі.

  Може пора цьому гибискусу надати можливість взяти інвентар в руки ( швабру та відерко, які ще вона до кінця не роздеребанила – цеж копійки!) та приступити до своїх прямих обов’язків – прибрати все те гімно, що вона разом зі своїми патронами внесла да Універу!

  Може справиться, а може і ні. Хто на що вчився…

Залишити коментар