РОЗА. «Смотрящая и стучащая»

roza-sauna-v-o-prorektor

Влітку в університеті відбулася ще одна «знаменна» подія — призначення в. о. проректора НАУ Рози Вінецької. Донна Роза виконує віднедавна вже офіційно роль смотрящої за Ісаєнком. Інформуємо, що В.Ісаєнко без візи Рози Михайлівни не підпише жоден документ Дожилися!

Хто така Роза Вінецька, яка зараз займає кабінет біснуватого Майснера, в університеті знають уже всі. Ще одна молода особа, яка скористалася «соціальним ліфтом»: вік близько 30, жіночої статі, досвід роботи та профільна освіта — відсутні.  Якраз те, що потрібно в сучасних умовах, щоб «керувати» бюджетом університету.

Бажаючих стати проректорами з осені 2015 року меншає. Мало хто наважується. В університеті кажуть, що скоро проректорів будуть забирати з Окружної, бо тих, хто має хоч якийсь досвід роботи в університеті,— одразу забирають в міністерські структури, до Ковтунця.

Призначення донни Рози — ще один плювок в обличчя колективу університету. Поки що вона в статусі виконуючої обов’язки проректора. Але які слова знайде Ісаєнко, щоб переконати членів вченої ради проголосувати погодження на її призначення? У словнику слів забракне. Це точно.

А зарплату їй визначив Ісаєнко на рівні майснерівської — 65 тисяч гривень на місяць.

Чи не забагато?

Видно, без запрошення батюшки все ж таки не обійдеться…

 

Газета reider-nau Випуск 12

donna-roza-1


Залишити коментар