Роздуми до звіту Кабінету міністрів 11 грудня

На 11 грудня у Верховній Раді заплановано слухання звіту Кабінету міністрів про виконану роботу. Цікаво, чи були плани роботи у прем’єр-міністра, чи ні, але, здається, що він працював саме за цим планом:
Таємно
Затверджую: В.Путін
ПЛАН
Кабінету міністрів України, щодо знищення своєї держави
Заходи, задля знищення економіки, дрібного та середнього бізнесу
– Підняти курс гривні у 5-8 разів, задля створення високого рівня інфляції та штучного “стану паралічу” у промисловості та у веденні бізнесу в Україні; – Виконується.
– Прийняти пакет законів, в т.ч. внести зміни до податкового законодавства, задля згортання бізнесу в Україні; – Виконується.
– Поліцейськими та фіскальними можливостями знищувати бюджетоутворюючі підприємства, підприємства ІТ галузі та прибуткові підприємства. – Виконується.
– Не надавати державних замовлень підприємствам аеро-космічної галузі та ведучим підприємствам оборонної промисловості; – Виконується.
– Довести країну до дефолту, щоб унеможливити її фінансування міжнародними донорами в майбутньому; – Виконується.
– Не фінансувати фонди заробітних плат на працюючих державних підприємствах; – Виконується.
– Шляхом колекторського масового виселення з квартир іпотечних боржників та боржників зі сплати комунальних послуг, створити ринок вторинного житла для подальшого перепродажу в обмеженому колі нових олігархів. Прийняти Постанову, що спрощує відбір житла у боржників; – Виконано, затверджено Постанову № 662.
– Задля унеможливлення звернень до судів підприємців та інших громадян України щодо захисту своїх прав, законодавчо затвердити надвисоку вартість судового збору; – Виконано разом з БПП, закон прийнято. Ставка збільшена з 1 вересня 2015 року.
– Задля унеможливлення захисту своїх конституційних прав громадянами України в судах, через Конституційну комісію (В.Гройсман) незважаючи на протест Венеціанської Комісії, – законодавчо встановити монополію адвокатів при представництві у суді. – Виконується . Термін – з 2019 року.
Кадрові питання
– Призначати на міністерські та вищі державні керівні посади ВИКЛЮЧНО осіб, які мають кримінальне минуле або корупційно мотивовані. – Виконується.
– Активно співпрацювати з тими представниками Опозиційного блоку, які можуть фінансувати антиукраїнські програми;
– Всіляко саботувати розслідування справ щодо звинувачених і навіть затриманих за корупцію осіб (включаючи себе), тим самим стимулювати зростання рівня корупції у Кабміні і загалом у державі. – Виконується.
Заходи задля дестабілізації соціальних верств населення
– З метою розбалансування бюджету та створення умов “відкачки” бюджетних коштів, перевести на субсидальну залежність МАКСИМАЛЬНУ кількість населення; – виконано.
– Не допустити індексації пенсій, зарплат та інших соціальних виплат; – виконано.
– Задля недопущення збільшення доходів інвалідів та пенсіонерів, накласти податок на працюючих пенсіонерів, зменшивши розміри їх пенсій. – Виконано.
– Переглянути законодавство України, щодо максимального зменшення рівня життя соціально незахищених верств населення, чорнобильців, афганців і переселенців із зони АТО.
Заходи, щодо знищення майбутнього України
– Не допустити в бюджеті на 2016 рік будь-якого бюджетного фінансування спорту, культури, медицини,освіти, дитячих творчих та спортивних гуртків, безоплатного харчування дітей-чорнобильців, дітей-інвалідів та дітей-сиріт загиблих вояків АТО.
– Не допустити підвищення рівня зарплат вчителям, лікарям ті військовослужбовцям в зоні АТО.
– Не допустити комп’ютеризації навчальних закладів.
Заходи, щодо встановлення поліцейського режиму, збереження діючої влади та недопущення укріплення держави Україна
– Створити багаточисельні поліцейські формування, забезпечені броньованою технікою та з підвищеною зарплатнею у порівнянні з військовими АТО, заради знецінення патріотичних настроїв у країні та задля ефективного придушення назріваючих протестів, голодних та тарифних бунтів, та ін.
– Всіляко формувати за кордоном імідж України, як держави з великим рівнем корупції, з метою обмеження фінансової та військової допомоги ззовні; – Виконується.
– Всіляко сприяти діяльності російських ЗМІ на території України, особливо у зоні АТО. Максимально саботувати
Заходи, задля маскування виконання цього плану
– Усіх, хто намагатиметься викрити цей план та створити перешкоди його виконанню, оголошувати у ЗМІ “рукою Москви” та “п’ятою колоною”; – Виконується.
– Здійснювати у ЗМІ виступи виключно патріотично-емоційного характеру; – Виконується.
– Вживати образливі вирази на адресу Путіна, як на керівника терористичної держави; – – Виконується.
– Приймати показну активну участь у державних заходах патріотичного характеру; – Виконується.
Особисте (цілком таємно) –
– За рахунок доходів за продані державні прибуткові підприємства та інших фінансових потоків, створити особистий фінансовий фонд задля перекупки цих підприємств та скупівлі сільськогосподарських земель за безцінь.
– Стати власником першого мільярду доларів; – виконано.
– Держати політичну ситуацію на посиленому контролі, щоб встигнути виїхати з країни на межі соціального бунту. – Відстежується.

Присоединяйтесь к группе “Обозреватель Блоги” на Facebook и следите за обновлениями!

 

джерело


Залишити коментар