Розвіюємо міфи про «мачачучецького менеджера»

Сер.9.2019. / 1 коментар

Позаштатний кориспондент «reider-nau» отримав редакційне доручення перевірити готовність території НАУ до нового навчального року.

Висновок різниться із ілюстраціями офіційного сайту НАУ, про «город-сад» і належні умови для відпочинку студентів на території університету.

Факти на фото:

Наступного разу – обстеження студмістечка після завершення «широкомаштабних ремонтних робіт».


Коментар 1 Додати коментар

  • Дивлячись на фото, дух захоплює. Так це поруч з ректором Володимиром Ісаєнко відомий Юрій Симоненко, який перебуває під слідством за підготовку замаху на Максима Луцького. Лівіше ректора відомий сутенер прибиральниць НАУ, начальник господарского відділу Віктор Карюк. Це він оформляє по максимуму штатного розкладу прибиральниць. А реально працюють в три рази менше людей. Де гроші?
    Те, що звільнили директора студмістечка Петра Станко, – правильно ректор надійшов. Чим корисним директор займався ніхто не знає, але дорогі іномарки міняв дуже часто – олігархи можуть відпочивати. В студмістечку була налагоджена система передачі грошей директору Петру Станко комендантами гуртожитків. Скільки там посторонніх проживає?!
    Але що робить в студмістечку нібито заступник директора з виховної роботи, шахрай і алкаш Володимир Авраменко? Він далекий від забезпечення проведення виховної роботи в студмістечку. Авраменко Володимир – це приклад бездарності і ганебність роботи в університеті.
    А де ж колишній майор п’ятого управління СБУ Сергій Астапов? Чому не реагує на ці вопіюшіе корупційні факти? Напевно краще діфеліровать по території НАУ або з пляшкою проведовать дружка Юрія Шпака.
    А взагалі, сумно. Сподіваємося на найближчі позитивні зміни в НАУ.

Залишити коментар