Рубрика «Історія рейдерського захоплення НАУ. Документи і факти»

Лис.27.2019. / 1 коментар

Як Сергій Квіт літаки у НАУ вкрав

Історія вилучення навчальних літаків, які були придбані на виконання урядової програми для НАУ, достатньо висвітлена на нашому ресурсі. На «Даймондах» студенти мали здобувати спеціальність «пілот», яка ліцензована і акредитована у Кропивницькій льотні академії НАУ. А не так, як робить зараз Ісаєнко, коли студенти отримують посвідчення приватної льотної школи, а спеціальність здобувають зовсім іншу.

Квит

Якби для підготовки пілотів використовували «Даймонди» наша льотна академія у Кропивницькому не очолювала б список вузів з найдорожчими витратами на підготовку.

https://socportal.info/2019/11/21/v_ukraine_nazvali_vuzy_s_naibolshimi_zatratami_na_studenta.html

Літаки «Даймонд», які були куплені для НАУ, якраз призначені для підготовки пілотів через зручність, економічність, надійність.

dajmond-nau

Цей злочин колишнього міністра Сергія Квіта назавжди залишиться в сумній історії нашого університету часів рейдерського його захоплення особами з близького оточення С.Квіта і Л.Гриневич. Бо дурне рішення С.квіта нанесло збитки не тільки іміджу НАУ, його можливостям, його авіаційній складовій, але й нанесло збитки державному бюджету, бо значно підвищило вартість підготовки пілотів.

048e83d465285f5fbad47aa9171a621b5ee3d280

Насправді, жодних реальних аргументів на користь передачі прикордонникам навчальних літаків, як бачимо, немає. Він тільки прикрився «війною». Хоча таких «дєятєлів», які прикривали війною свої злочинні оборудки протягом кількох років, було багато. Та й зараз є.

Квіт керувався немотивованою ненавистю до колективу НАУ,  а також проханням свого родича Олександра Бадрудінова, який намагався за підтримки міністра повісити на шию університету непідйомне ярмо – утримання свого приватного Бородянського аеродрому через невигідну для університету угоду.

Публікуємо документи, які засвідчують причетність конкретних осіб до знищення авіаційної складової університету.

Нехай будуть ці документи тут. Для історії.

P.S. перевірка Рахункової палати не заморочувалася такими «дрібницями», к величезна кредиторська заборгованість НАУ, яка виникла внаслідок кримінальних ініціатив Квіта, а також  не порахувала в яку суму збитків державі обійшлося таке дурне рішення Кабміну. Вони не інтереси держави захищають, а дбають, мабуть, винятково про власну кишеню. Це в цивілізованих країнах державні службовці стоять на сторожі  інтересів держави.  Але то в цивілізованих…

 


Коментар 1 Додати коментар

 • Шановні, Ісаєнко та зайого заступник з науки Харченко фактично отримууть кожен майже у півтора рази більше, ніж голова уряду, ректор КПІ та ректор КНУ ім. Т. Шевченка. За рахунок чого і чому це відбувається? У них є грам совісті взагалі?

  Порівняйте зарплату ректора КПІ ім. Т. Шевченка Згуровського (719 тис. грн.) та ректора НАУ Ісаєнка (1 млн. 114 тис.) за 2018 рік
  https://declarations.com.ua/declaration/nacp_f788597c-8645-4d6c-853b-90c5c6cf4ad8

  Порівняйте зарплату ректора КНУ ім. Т. Шевченка Губерського (885 тис. грн.) та ректора НАУ (1 млн. 114 тис.)
  https://declarations.com.ua/declaration/nacp_29e54e60-edb9-491e-8f1e-df2c3e6ec6d9

  У Харченко зарплата 1 млн 28 тис в рік.

Залишити коментар