Рубрика: За що отримують гроші проректори?

Лют.11.2020. / Коментарів: 2

Вовк і безправні студенти-раби

vovk-oksana-nau

Про «нєдоразумєніє» в проректорському кріслі в особі Оксани Вовк reider-nau.com неодноразово писав. Все, що доручалося пані Вовк, вона успішно провалювала. Тому нам було цікаво зазирнути у «творчу лабораторію» дуже «інноваційного, молодіжного і соціально заклопотаного» керівника. Як вона сама оцінює і розуміє свій KPI.

Отже,

З самого початку потрібно з’ясувати на якій посаді тяжко працює Вовк Оксана. Ніби-то декларація свідчить, що проректором «з молодіжної політики та інноваційного навчання», а у звіті вказано «з соціальної роботи».

https://nau.edu.ua

1

Перке так сталося? Так на ходу взяти і переобізвати свою посаду. Які були підстави у Ісаєнка для того, щоб так безсовісно і безжалісно секвеструвати повноваження представниці однієї з найнаближеніших до родини Ісаєнків родин? Ми ж усі пам’ятаємо, що завдяки інтелектуальним потугам батька пані Оксани наш «керманич» став доктором наук!

Підстава була одна – Оксана Вовк обіс…лася. Та так, аж пара пішла, як говорять в народі. Інноваційне навчання віддали Теслі, який «значно підсилив» глистову команду, молодіжну політику кастрували, бо її й не було. А залишили лише соціальну роботу.

Таке сирітське в плані обов’язків становище пані Оксани її зовсім морально не обтяжує. Обіс…ся, підтерлася і… далі отримує свою проректорську зарплату, демонструючи фірмову дебілувату посмішку.

Так про що віщає у звіті Оксана Вовк (НАУ), відверто дратуючи університетську спільноту?

Про «соціалізацію та ефективну самореалізацію студентів у процесі навчання і подальшу професійну кар’єру». Афігеть, за перепрошенням! Соціалізація більше пасує для осіб неповносправних, а не для інтелектуально розвинутих студентів НАУ, в якому «Освіта випереджає час» настільки, що стає страшно від карколомних перспектив студентів.

Далі йде набір з слів та термінів. Не намагайтеся замислюватися, бо то просто вода, причому застояна, для вазонків: «… це розвиток духовного, професійного та інноваційного потенціалу молоді, а також виховання і гармонійний розвиток високоосвіченої, національно-свідомої людини, здатної до саморозвитку й самовдосконалення, з активною громадянською і соціальною позицією. Молодіжна політика університету формується в інтересах студентської молоді, суспільства, держави і базується на цінностях і традиціях університету, історичному та культурному надбанні українського народу з урахуванням основних тенденцій світового досвіду розвитку і підтримки молоді».

Як шанує пані Оксана Вовк традиції університету можна було пересвідчитися на прикладі заборони студентам проводити свої традиційні заходи, нищення панею Вовк тих традиційних заходів, які існували задовго до її народження.

Про яку «високоосвіченість» ляпає Вовк (НАУ), якщо її подруга Роза Вінецька разом з «ректором» Ісаєнком безбожно розкрадають університет?

Але читаємо далі «визначний опус» випадкової проректорки.

Стипендіальне забезпечення, над яким так тяжко працює пані Вовк, то клопіт бухгалтерії та фінансистів. Вовк у цю історію не вникає. Ці речі задовго до неї були відпрацьовані до автоматизму. 9 разів засідала стипендійна комісія! 3379 студентам призначено стипендії! Алілуйя! Слава Вовк!

Симпатична табличка про кількість тих, кого нагородила пані Вовк. Абалдєть! Тяжка праця, надлюдські зусилля приклала до цієї інновації Вовк. До неї не доходить, що головування у комісіях – це не її заслуга. Що це також входить в обов’язки десятків людей, які своєю сумлінною працею задовго до неї створили ефективну систему заохочення.

Поселення в гуртожитки.

Стан, до якого довела гуртожитки команда Ісаєнка, зараз складно назвати гуртожитками. Реально скотські умови, в яких проживають студенти, викладачі і співробітники, змушують їх масово наймати квартири.

Галіматья пані Вовк про он-лайн опитування з метою отримання зворотного зв’язку від студентів. Можна було б і не опитувати. Якщо профільний проректор для того, щоб знати потреби студентів, проводить опитування під чудернацькою назвою (для більшого понту), то її треба було гнати вже давно.

Студентові потрібні кілька речей: якісна освіта при належній матеріально-технічній базі; людські умови проживання в гуртожитку і людське до себе ставлення.

А саме цих ключових позицій для студентів і не вистачає. Гроші крадуть, ЦКМ відбирають і не дозволяють проводити заходи, про які «звітує» Вовк, аудиторії невідремонтовані і холодні, в кімнатах в гуртожитках постійні рейди і моральні знущання, гуртожитки горять разом з надіями, що колись таки університет буде мати пристойний вигляд в усіх аспектах його діяльності.

Навіть вибори голів студрад та органів студентського самоврядування проходять під постійним тиском і спробами фальсифікацій з боку адміністрації.

Такого ідіотизму немає більше в жодному університеті країни. І все це – Оксана Вовк. Про численні зашквари, героїнею яких Вовк ставала неодноразово протягом своєї недолугої каденції, у звіті вона не згадує.

Не пише про те, як ридала на зустрічі зі студентами від справедливих звинувачень з їх боку, коли заборонила виступи у ЦКМ, як відмовляла сиротам у проведенні екскурсій в ангарі, а натомість поставила всіх «в позу» і заставила провести безкоштовну екскурсію для своєї донечки і її класу. Як каталася на шопінг до Англії під прикриттям участі в «інноваційних тренінгах». Як разом з Ісаєнком забороняли студентам просто користуватися територією і проводити невинні екскурсії. Та багато про що, що робить її діяльність в університеті поза межами моралі і закону.

Говорить Вовк про повагу до студентів, а насправді під її безпосереднім керівництвом, через підконтрольні адмінці (як презирливо називають ректорат студенти) студради, організувала підпільну принизливу біржу праці.

З наведених скрінів переписки в телеграм видно, що студентів мають за безправне бидло, за рабів. Піди туди і принеси те, а я тобі заплачу додатковими балами. Якщо захочу.

І це називається «інноваційним навчанням», «самореалізацією», «соціалізацією» і ще якимись мудрими словами, до яких діяльність Вовк не має жодного стосунку. За організацію такої «біржі праці» Вовк потрібно гнати негайно і звертатися до правоохоронців.

Та й про патріотизм, національне виховання пані Вовк говорити зовсім не слід. Вона зневажає українське настільки, що навіть офіційну декларацію на сайті НАЗК, заповнює не як Вовк Оксана Олексіївна, а як Вовк Оксана Алексеевна. Бо в українській мові немає імені Олексій. Є тільки російське «Алексей».

https://declarations.com.ua/search?q=%D0%92%D0%BE%D0%B2%D0%BA+%D0%9E%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B0+%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0&deepsearch=on

Чи то може вона так ховається від цікавості про її статки? Не вдасться. За таку «плідну» діяльність, яка полягала в тому, що Вовк зробила ворогами студентів і адміністрацію, вона не мала б отримувати захмарну зарплату проректора.

Але поцікавимося в кінці березня про винагороду, яку вона отримала від ботоксного керманича, але вже як «проректор з соціальної роботи» 2019 рік.

10438216_1444908749116497_8750291262673521116_n

 


Коментарів 2 Додати коментар

  • Нау стало клоакой. Имбицилы у руля и вовк тому подтверждение.

  • 14 лютого о 15 годині в залі № 3 судять одного з чинних проректорів НАУ. Просп. Перемоги 41.

Залишити коментар