РЯТУЙТЕ МОГИЛЯНКУ ВІД КВІТА!

m

Вся країна стала свідком триваючої істерики міністра Квіта. Інформація про рішення фракції БПП у Верховній Раді (а саме за її квотою свого часу він потрапив до Уряду) кишнути патентованого герменевтика з посади міністра освіти і науки призвела до розкупорювання шампанського чи не в усіх освітянських колективах України. Але піднімали келихи освітяни не за бездаря і хронічного руйнівника, а за перспективи і сподівання на те, що хоча б наступний міністр буде адекватним.

Агонія Квіта посилюється на тлі підтвердження різними джерелами, які заслуговують на довіру, його неминучої відставки.

Що б зробив у цій ситуації керівник з почуттям власної гідності та самоповаги? Зібрав би речі, подякував колегам за співпрацю і написав заяву. Але ж це б зробив чесний міністр, не пов’язаний корупційними схемами зі своїми так званими радниками, а по-суті – партнерами по тіньових оборудках і відвертому рейдерству.

Квіт же добре розуміє, що протидіяти численним кримінальним розслідуванням, які вже ведуться щодо нього, і яких незабаром стане набагато більше, без крісла міністра буде значно складніше. Ось і істерика.

Не радіють лише в Києві на Подолі, а точніше в Могилянці. Не тому, що жаліють колишнього керівника, причетного до крадіжки у колективу Академії як мінімум дев’яти квартир. Навпаки. Про що свідчить розпочата в Могилянці кампанія «Зроби все, щоб Квіт не повернувся». Установка проста до банальності: всі хто може, всюди де тільки можна, в будь-яких матеріалах (якої б теми вони не стосувались) напиши, що Квіт хороший. Може залишать міністром? Хай краще буде там, тоді не повернеться у Могилянку?

Вони ж, як ніхто, знають Квіту реальну ціну й розуміють, що в іншому місці йому після всіх його «подвигів» працевлаштуватись не вдасться.


Залишити коментар