С. Крижановському обрана міра запобіжного заходу – арешт з внесенням 1 млн. гривень застави

Вер.21.2016. / 1 коментар
Шевченківський районний суд Києва обрав для підозрюваного Крижанівського С.В (адваката колишнього в.о. ректора НАУ Володимира Харченка) запобіжний захід у вигляді арешта з внесенням застави 1 млн. гривень.
3_1
“Вказані взаємовідносини за попередньою змовою Харченка та Крижанівського були завуальовані під цивільно-правовий договорі, а саме – надання Харченку  “допомоги” у розмірі 5 мільйонів гривень на виборчу кампанію самого Харченка на зайняття ним посад в університеті”, – говорить Максим Кравченко, прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

 Нагадаємо:

Шевченківський районний суд Києва обрав для підозрюваного колишнього в.о. ректора НАУ Володимира Харченка запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з обов’язковим носінням електронного браслета.

На попереднє засідання Сергій Крижанівський та Володимир Харченко, як по шаблону, не з’явились. Обидва одночасно тяжко захворіли.

Читайте також: ЯК ПЕРЕЙНЯВ СУЧАСНИЙ «ДОСВІД» ВІД ЕКС- ГУБЕРНАТОРА-ПРОРЕКТОРА НАУ ШУЛЬГИ В.П., ЗА «ДРУЖНЬОЮ» ПОРАДОЮ А.МАЙСНЕРА, В.О. РЕКТОРА ХАРЧЕНКО?


Коментар 1 Додати коментар

  • За 1000000 к майснеру. Он поможет. Подельника и товарища в беде не бросают. А то вдруг следователю проболтается. Не хорошо получится. Майснер с шульгой АУ!!! Вы где?

Залишити коментар