С.Квіт пообіцяв проконтролювати відсторонення проректора НАУ В.Шульги

Бер.29.2016. / Коментарів: 3

Всі ми пам’ятаємо як Квіт заявляв, що проконтролює рішення суду про відсторенення проректора Шульги. Для тих то пропустив цей момент – www.unn.com.ua. 1 березня.

“Я цього не знаю, я про оперативні речі не знаю, що там відбувається. Єдине, що із цим проректором мені відомо — до нього є претензії в Сумах, це з цим не пов’язано, але немає претензій до тих людей, які керували за часів Януковича, це також окреме питання, я думаю є багато питань до нашої судової системи також і до наших правоохоронних органів, тому що на регіональному рівні часто люди збираються і приймаються свої внутрішні рішення, які не відповідають вимогам здорового глузду”, — вважає С.Квіт.

Ага, пообіцяв він. Не знав, не знає і знати не хоче. Чи може забув?

А тим часом Майснер вчиться у Квіта:

«За дорученням в.о. ректора професора Володимира Харченка та від імені багатотисячного колективу Національного авіаційного університету, на Ваше письмове звернення повідомляємо наступне:

Шульга 222

 завідома неправдива інформація про нібито перебування співробітників останні півроку «…у стані тривожної невпевненості за своє майбутнє і майбутнє університету…»,  завдає шкоди іміджу та діловій репутації Національного авіаційного університету, нівелює позитивні результати солідарних зусиль і кропіткої праці трудового колективу університету з виведення державного ВНЗ із національним статусом, унікальними здобутками минулих десятиліть і потужним освітньо-науковим та кадровим потенціалом, з тієї складної ситуації, яка пов’язана, серед іншого, з бездіяльністю переважної більшості представників попереднього складу ректорату в частині розвитку матеріально-технічної бази, інноваційного розвитку освіти, дієвого посилення міжнародного співробітництва та створення належних умов для зупинення занепаду ВНЗ з видатною історією та не менш видатними перспективами…

Виходячи «з цього бульйону» станом на 29.03.2016  Шульга залишається на посаді і офіційний сайт НАУ цьому в підтвердження:  http://nau.edu.ua/ua/menu/unіversitet/rectorat/

Р.S.:  «Ми пишаємося проректором Шульгою, Майснером та міністром Квітом! Це наш взірець і маяк для студентів!»


Коментарів 3 Додати коментар

Залишити коментар