Секретна Конференція

Січ.16.2020. / Коментарів: 2

14 січня 2020 року Ісаєнко розродився проведенням Конференції трудового колективу. Вона повинна була відбутися в грудня 2019 року, але Ісаєнко злякався можливої присутності голови опозиційної профспілки В.Чепіженка, який наполягав на своїй участі у складанні колективного договору.

1

Нарешті ботоксний переніс Конференцію на січень, але про її проведення поінформував свого посіпаку Гребеннікова напередодні, 13 січня, щоб В.Чепіженко не встиг легально бути присутнім, через передбачений у такому випадку порядок інформування. Тобто, він отримав лист про запрошення вже після проведення Конференції.

2

За таку аферу відповідали двоє фальсифікаторів зі стажем, які сиділи в президії, – Саша-турЫст (він же Олександр Запорожець) і Артур Гудманян, місцевий підрахуй. В президії також сидів Козловський, але жодної важливої функції не виконував. Він просто зачитав текст Колдоговору.

SONY DSC

Саша-турЫст-Запорожець, який відповідав за збір пропозицій до Статуту як голова Статутної комісії, мав хворобливий вигляд. Він не зафіксував жодної пропозиції, бо має таку падлючу звичку ще з часів, коли очолював Оргкомітет з виборів ректора НАУ.

Сама Конференція була проведена дуже швидко. Практично в закритому режимі. До зали нікого не пускали. Усім, хто хотів виступити, члени президії закривали рота і говорили, що «все написано, прочитайте».

Виступав ще одіозний Олександр Сізіков. Щось блеяв про боротьбу з корупцією, хоча для її подолання потрібно було тільки вказати на покидьків, що сиділи в президії і написати заяву в правоохоронні органи. Але за таку зарплату, яку отримує за прикриття корупціонера Ісаєнка і його команди липовий генерал Сізіков, можна і самому покидьком стати. Гроші не пахнуть.

9

Делегати мляво, не піднімаючи рук, голосували «за». Гудманян зі стажем фіксував «одноголосно». Звіт глистознавця затвердили. Бо Ісаєнко з ним встиг до останнього вагону. Міністерство вже брало його за горло за строки подачі протоколу про затвердження звіту.

В обговоренні взяли участь майже всі декани, які «вилизували» ботоксного до непристойного блиску. Зокрема, поросятко Бойченко зупинився на тому, як прекрасно стало жити при Ісаєнкові і уклінно дякував, аж до похрюкування. Дружина Петровського Петровська також дякувала. І за себе, і за чоловіка, і за дочку. Словом, за всю свою родину, кому дістався шматочок ковбаски зі столу глистознавця. І вже коли не залишилося, здавалося б, нічого, за що не подякували геніальному «мачачучецькому менеджеру», на трибуну вилізла Чемакіна і авторитетно, як дизайнер зі стажем, завершила процес вилизування емоційно-ерогенних місць ботоксного тіла. Вона ізрєкла, як настоящій прафєсор, що ще ніколи, ні у кого за всю історію університету не було такої… презентації.

А…ть як умно і протівно!

Присутнім було ніяково і водночас бридко від таких промов, але час, відведений регламентом на проведення Конференції спливав, і від того ставало трохи легше.

Нічого нового не сталося. Ісаєнко отримав від призначених ним же делегатів добро на подальший грабунок університету.

 


Коментарів 2 Додати коментар

  • Хай ще звернуть увагу на діяльність такого собі в.о. декана Волошина. Отримує надмірні премії. Це не зарплати, а перерозподіл у формі премій залишків коштів у фонді оплати праці. Ці залишки виникли через надлишкові вакансії, які навмисно не заповнюються на кафедрах журналістики та міжнародного права ФМВ НАУ.

  • Повний ідіотізм. Ну як, скажімо, може керувати факультетом людина, проти якої на вченій раді проголосували усі. Це я про усім відомого кадра – Юрку Волошина.

Залишити коментар